reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Moj narzeczony mowi ze tez wlasnie slyszy w moim brzuchu przelewanie wody i bulgotki, ja jeszcze nie mialam okazji :D
 
reklama
Ja niestety muszę się pożegnać. Wczoraj lub dziś przestało bic serce ... Dziecko zmarło
Od samego początku czułam że ta ciaza się nie utrzyma ... Miałam takie przeczucia ...
A myślałam że koniec złych wiadomości... Teraz i ja się martwię tyle czasu mam do usg... Trzymaj się kochana. Jesteśmy z tobą :*
 
Mi powiedział, że w moim przypadku z usg wyszło 24.12 i tego mam się trzymać do końca, nie om. I potem to się może zmieniać bo dzidzia rośnie szybciej lub wolniej, ale mam na to nie patrzeć tylko na ten termin z pierwszego i drugiego usg, bo sie nie zmienił
Kurcze ale.az 5 dni roznicy duzo bardzo. Wychodzi na to.ze jestem w 13 tc
 
reklama
Do góry