reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

Czesc, ja rowniez zastanawiam sie nad III prenatalnymi, na szczescie wizyte mam juz we wtorek to zapytam mojego ginekologa co mi radzi:-) poza tym chcialam dolaczyc do grona przyszlych mam malych Zos;-) dzisiaj mam pierwszy raz w ciazy takie klucie w dole brzuch, jakby w prawyn jajniku,czy powinnam sie tym martwic?
 
reklama
Czesc, ja rowniez zastanawiam sie nad III prenatalnymi, na szczescie wizyte mam juz we wtorek to zapytam mojego ginekologa co mi radzi:-) poza tym chcialam dolaczyc do grona przyszlych mam malych Zos;-) dzisiaj mam pierwszy raz w ciazy takie klucie w dole brzuch, jakby w prawyn jajniku,czy powinnam sie tym martwic?
Hej, ja mam bardzo często, w sumie od początku ciąży Mówiłam od tym doktorce, podobno taki urok :)
 
Dziewczyny macie poduszki ciążowe do spania? Może jakieś polecacie?
Ja mam motherhood, jest cudowna, idealna. To moja druga, bo po poprzedniej ciąży oddałam kuzynce męża, myślałam, że nie będzie mi już potrzebna ;)
Wiem, że są inne firmy, ale z tego co piszą dziewczyny, nie tylko tutaj, nie każda tak dobrze spełnia swoją funkcję.

Ból w pachwinach miałam miałam wcześniej. Od dawna poruszam się bardzo ostrożnie, by wszystkie narządy nadążaly :D
 
Ja mam motherhood, jest cudowna, idealna. To moja druga, bo po poprzedniej ciąży oddałam kuzynce męża, myślałam, że nie będzie mi już potrzebna ;)
Wiem, że są inne firmy, ale z tego co piszą dziewczyny, nie tylko tutaj, nie każda tak dobrze spełnia swoją funkcję.

Ból w pachwinach miałam miałam wcześniej. Od dawna poruszam się bardzo ostrożnie, by wszystkie narządy nadążaly :D
No właśnie, z tym nadążaniem narządów jest różnie :))) chyba już pora zainwestować :)
 
Ogląda któraś mecz :) ... nie jestem zapalonym kibicem żadnych takich gier ale fajnie się ogląda jak nasi dają czadu... :)
Nie wiem tylko czy to dla mnie zdrowe bo momentami brzuch mnie pobolewa :) chyba jakieś nerwy - nigdy tego nie miałam w sensie przed ciążą. Czyżby w ciąży ujawniły mi się jakieś takie odczucia ;) ??
 
Dziewczyny czy którejś z was stwierdzono dużo wód płodowych? U mnie po wizycie u połoznej stwierdziła że mogę mieć za dużo wód płodowych i wysyła mnie na usg .. Trochę się obawiam że coś nie tak jest . Do tego jutro mam wizytę w szpitalu bo po 2-krotnej glukozie stwierdzono za dużo cukru

I jak po wizycie w szpitalu? Coś się wyjaśniło?
 
Zapewniam Cię, że to nie jest dobry pomysł :D

Ja już jestem po wizycie. Moje Cudo waży 1600 g i leży glowkowo! Szok! Chłopcy w tym czasie już było na pupie i w nosie mieli prawidłowe ułożenie. Wyniki super. Martwiła mnie tylko tym, że ponoć w tym szpitalu co chciałam cc, umawiać się mozna najpóźniej do 29 tc. A ja wizytę mam w 32 tc.... No zobaczymy...

A to nie jest jeszcze za wcześnie na ostateczne ułożenie dzidziusia do porodu? A jak by teraz było wszystko dobrze z ułożeniem to musisz i tak mieć cc czy chcesz?
 
Hej
a czy wy czujecie że już zbiera Wam się pokarm. Bo ja ze starsza nie miałam pokarmu nie ruszyła laktacja bradzo bym chciała żeby teraz było inaczej ale moje piersi niewiele urosły :(

Nadal brak imienia i tak mi dziwnie ze jako matka nie mam dla małej konkretnego imienia :(

Mnie piersi w tej ciąży bardzo się powiększyły, ale nie wiem czy wielkość piersi ma znaczenie jeśli chodzi o karmienie, nawet bym powiedziała, że moje wszystkie koleżanki, które są płaściutkie są zalane mlekiem. Po kąpieli jak jestem rozgrzana i ścisnę piersi to pojawia mi się niezbyt dużo siary. Po pierwszej ciąży miałam bardzo mało pokarmu i tylko odciągałam bo córka odmówiła ssania piersi nie wiem czy bym rozkręciła laktację gdyby ssała.
 
reklama
Dziewczyny mam do was pytanie jak ogarnęłyście temat kurtek? Ja dziś wcześnie rano musiałam wyjść z domu było dwa stopnie miałam wielki szalik i rozpiętą kurtkę bo w jesienne się nie zapinam było mi ciepło, ale jak wróciłam do domu ściągnęłam spodnie to miałam bardzo zimny brzuch i się wystraszyłam żeby nic się nie stało.
 
Do góry