reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Myślałam że cytryna też ma dużo wit C.
Gorączka podskoczyla.
Także biorę paracetamol I zobaczymy co to będzie.... Najwyżej jutro na cito do rodzinnego i oby to nie angina.

Kiedy bylam chora w poprzedniej ciazy moja gin kazala mi jesc grejpfruta i rzeczywiscie mi to pomagalo, cytryna tez ma wit c ale wydaje mi sie ze przede wszystkim trzeba by ja bylo jesc na surowo lub pic z woda, bo pod wplywem goracej wody (herbaty) traci jej duzo :)
haha zaczelo sie srodek nocy a ja sie obudzilam i glodna, musialam zjesc kanapke z dzemem :D
 
Cześć
Ja właśnie zaraz do pracy będę poginac a tak mi się nie chce. Dobrze że tata ma wolne i nasze dziecko zostanie w domu a nie będzie sie gdzieś podziewac.
U nas upałów ciąg dalszy a żadnej perspektywy na deszcz. Jakaś burza porządna by się przydała bo wytrzymać już się nie da.
Ale wczoraj skorzystałam, i kilka pralek poszło w ruch, jedne wieszalam na balkonie i drugie ściągałam, super wszytko schlo.
GodZiny zaległe też zrobione z pracy więc jestem na czysto.

Motylek życzę abyś wytrzymała na tych badaniach [emoji4]

Julianna współczuję choroby i oby to tylko chwilowe a nie angina...

Ewelina super że zgoda zapanowała u Was [emoji4]
 
Ej, a teraz przecież są zwolnienia elektroniczne, które od razu są rejestrowane w ZUS i idą do pracodawcy. I nic nie trzeba drukować i nosić. To jeszcze można wypisywać takie stare papierowe?


Edit. Doczytalam, że te papierowe funkcjonuje do końca czerwca 2018.
 
Locja ja nie wiem jak jest na etacie. Ale ja na działalności mimo tego że mam zwolnienie elektroniczne muszę zanosic z papierem do ZUS inaczej nie wypłaca, chory system!!
 
reklama
Do góry