reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Witam wszystkim mamom wszystkiego najlepszego ;)
My dzis dzien spedzamy w domu.
Zazdroszcze wam tego spania bo ja od poczatku ciazy sie wyspac nie moge :/ przed narodzinami pierwszej corki tez mialam twardy sen ze obudzic mnie ciezkooo bylo a pozniej wszystko sie zmienilo :)

Milego dnia ;)
 
reklama
szczęśliwe-dzień-matki-23483081(2).jpg
 

Załączniki

  • szczęśliwe-dzień-matki-23483081(2).jpg
    szczęśliwe-dzień-matki-23483081(2).jpg
    118 KB · Wyświetleń: 324
Ja tez nie spie szalowo, tzn to zalezy ale mysle ze ostatnio za duzo dzialam w dzien a w weekend jak sobie robilam drzemki to bylo o wiele lepiej a ostatnio w tygodniu klade sie taka wyczerpana i kiepsko spie mimo wszystko. Ale zaczynam miec wiecej czasu bo wakacje sie zblizaja a ja korepetycje z angielskiego wiec trochę sie polenie:)

@natka100 czy dobrze pamietam, to Ty mialas wczoraj taki podly nastroj? Jak sie dzis czujesz ??mam nadzieje ze dopcie!

Dziewczyny ja duzo kicham. Od zawsze kazdy mowi u chora a jak kicham jak szalona, rano wieczorem, na dworze w domu:)zawsze jakies takie alergie miewalam. Myslicie ze bardzo to wstrzasa maluchem:D? Najgorzej w nocy jak ide na siku to tez sie skicham porzadnie, chyba go nie budze? Czy budze? Wczoraj smiesznie mi jezdzil po brzuchu ten lekarz i mowi no troche go przestawimy zeby pecherz pokazal i tak zawibrowal poruszal mocno mi tym urzadzonkiem na brzuchu a maly tak zaczal podskakiwac. Pewnie mu niezly lunapark robie tym kichaniem....:/

Nowy dzien nowe jedzenie <3 :D
 
Ja tez nie spie szalowo, tzn to zalezy ale mysle ze ostatnio za duzo dzialam w dzien a w weekend jak sobie robilam drzemki to bylo o wiele lepiej a ostatnio w tygodniu klade sie taka wyczerpana i kiepsko spie mimo wszystko. Ale zaczynam miec wiecej czasu bo wakacje sie zblizaja a ja korepetycje z angielskiego wiec trochę sie polenie:)

@natka100 czy dobrze pamietam, to Ty mialas wczoraj taki podly nastroj? Jak sie dzis czujesz ??mam nadzieje ze dopcie!

Dziewczyny ja duzo kicham. Od zawsze kazdy mowi u chora a jak kicham jak szalona, rano wieczorem, na dworze w domu:)zawsze jakies takie alergie miewalam. Myslicie ze bardzo to wstrzasa maluchem:D? Najgorzej w nocy jak ide na siku to tez sie skicham porzadnie, chyba go nie budze? Czy budze? Wczoraj smiesznie mi jezdzil po brzuchu ten lekarz i mowi no troche go przestawimy zeby pecherz pokazal i tak zawibrowal poruszal mocno mi tym urzadzonkiem na brzuchu a maly tak zaczal podskakiwac. Pewnie mu niezly lunapark robie tym kichaniem....:/

Nowy dzien nowe jedzenie <3 :D

Totois ja tez tak kicham. Nigdy alergii na nic nie miałam a teraz ewidentnie coś mnie uczula i kicham jak szalona, ze az cala podskakuje ;).

:laugh2:Boski ten wpis nowy dzień nowy jedzonko. Ja właśnie kotleciki z piersi pieczarek i czerwonej papryki robię to sobie nad wodę zabierzemy. Fasolke skończę wieczorkiem :).

Miłego raz jeszcze :-) :).
 
Cześć Mamusie!
Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i samych cudownych wiadomości przez całą ciąże!
Ja tez nie spie szalowo, tzn to zalezy ale mysle ze ostatnio za duzo dzialam w dzien a w weekend jak sobie robilam drzemki to bylo o wiele lepiej a ostatnio w tygodniu klade sie taka wyczerpana i kiepsko spie mimo wszystko. Ale zaczynam miec wiecej czasu bo wakacje sie zblizaja a ja korepetycje z angielskiego wiec trochę sie polenie:)

@natka100 czy dobrze pamietam, to Ty mialas wczoraj taki podly nastroj? Jak sie dzis czujesz ??mam nadzieje ze dopcie!

Dziewczyny ja duzo kicham. Od zawsze kazdy mowi u chora a jak kicham jak szalona, rano wieczorem, na dworze w domu:)zawsze jakies takie alergie miewalam. Myslicie ze bardzo to wstrzasa maluchem:D? Najgorzej w nocy jak ide na siku to tez sie skicham porzadnie, chyba go nie budze? Czy budze? Wczoraj smiesznie mi jezdzil po brzuchu ten lekarz i mowi no troche go przestawimy zeby pecherz pokazal i tak zawibrowal poruszal mocno mi tym urzadzonkiem na brzuchu a maly tak zaczal podskakiwac. Pewnie mu niezly lunapark robie tym kichaniem....:/

Nowy dzien nowe jedzenie <3 :D
Nie martw się! Dzidzia mocno się trzyma! Śpi i bryka kiedy chce na tym etapie ;). Ja na początku bardzo kaszlalam i teraz tez się zdarza od alergii ze kicham i kaszle.

Co do spania, to tylko różnica jest taka ze z synem co noc pamiętałam co się śniło i to było takie realne. Teraz śni mi się, ale rzadko co pamiętam. I sen mam już płytszy, byle stuknięcie, koty miałczące i zaraz się budzę :).

Miłego dnia mamuśki!
 
reklama
Do góry