reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Myślę że to przez ciaze. Ja dziś w pracy to oczy na zapałkach miałam.
Ja w zasadzie nie czuje nic szczegolnego po duphastonie. Mdlosci mialam juz przed nim.
A jak jest u was ze zmeczeniem? Musicie codziennie sie zdrzemnąć czy po prostu cały czas czujecie się zmęczone i bez sił? Ja mam roznie. Czasami odpadam ba pol godziny w ciagu dnia i nawet nie wiem kiedy, a czasami -tak jak np dzisiaj- caly dzien po prostu jestem zmęczona, ale nie spałam w ciagu dnia.
 
reklama
Dziewczyny miewacie teraz infekcje intymne ? Tydzień temu byłam przeleczona i dalej coś mi się nie podoba...jak by mało zmartwień było , z przezebienia się wygrzebałam chodź jescze katar mam troche
Ja właśnie koncze leczenie infekcji. Niestety spodziewałam się tego ze tak bedzie mimo zachowania higieny i przyjmowania probiotykow przy aplikacji luteiny dopochwowej dopadla mnie infekcja. Niestety obawiam sie ze nie bedzie to ostatnia.
 
Nasze organizmy pracują teraz na pełnych obrotach, więc nie ma co się dziwić że jesteśmy zmęczone. Ja po pracy jak tylko usiądę to oczy mi się zamykają ale moje dziecię zaraz mnie szybko budzi wkładając swoje słodkie paluszki do oka albo nosa ha ha ha :D za chwilę zbieram się do pracy, trzeba jakoś przeżyć ten dzień.:errr:
 
To ja mam szczęście że już na L4 od dwóch tygodni, ale mimo to że cały czas odpoczywam to też jestem zmęczona. Czasem mam tak jak wczoraj że odleciałam na blisko dwie godziny, a czasami się przemecze cały dzień ale idę spać już o 20-21.
 
Dziewczyny odczuwacie bóle w podbrzuszu? Na samym początku miałam takie jak w pierwszych dniach okresu (cały czas myślałam że to właśnie okres się zbliża ;), później było ok i wczoraj i dzisiaj (7 tydz 7 dzień) znowu momentami pobolewa mnie brzuch. To moja pierwsza ciąża i pewnie panikuje bo z tego co czytałam to takie bóle są normalne o ile nie ma plamień? Jak jest w tym u was?
 
reklama
U mnie się uspokoiło :) czasami jakby nie samopoczucie to bym nie wiedziała , ze w ciązy jestem :)
Czasami jajnik zakłuje czy coś ... to zalezy od tygodnia dnia , różnie się odczuwa , wszystko się rozciąga po prostu :)
 
Do góry