reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
U mnie pierwszy wiedział mój partner, ledwo co zrobiłam pierwszy test już dzwoniłam do niego (niestety mieszkamy jeszcze w innych miastach). Potem powiedziałam w pracy no bo tojednak jednak handel więc nie miałam za bardzo wyboru jeśli chciałam nie przeciążać się. Potem mój M. powiedział swojemu kuzynowi, siostrze i mamie. Ja swojej mamie powiem dopiero jutro bo wraca do Polski. A tacie chce zrobić prezent na 50ste urodziny więc dopiero za miesiąc mu powiem :)
 
@Julianna_Szcz ja jestem szczupla i nic nie widac:) nie tak jak panda na avatarze;) ale Ty juz kawaleczek dalej mam nadzieje ze za pare tyg bedzie widac to bedzie mozna fajnie ubrania dobierac:) niech bedzie dobrze:) super ze u Ciebie wszystko super! :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, mam pytanie (moze troche na wyrost) do tych co juz rodzily: jak wczesnie nalezy podpisac umowe z polozna (jesli sie chce miec wlasna) i zapisac na szkole rodzenia?
Nie ukrywam, ze chodzi mi o Warszawe, czytalam w Internecie, ze niektorzy robi to tuz po poczeciu i zastanawiam sie czy czegos nie przespalam, choc wydaje mi sie to mocno na wyrost ;)
Jutro ci powiem co do położnej, bo mam swoją prywatną teściową położną :p. Ale wydaje mi się że możesz iść się zapisać kiedy chcesz. Tylko polożna 2 razy chyba przyjeżdża na wizytę przed porodem na wywiad i pogadanki. Mam nadzieje, ze nic nie pomyliłam. Co do szkoły rodzenia to nie mam pojęcia. Nie chodziłam.
 
Do góry