reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Jestem już po wizycie. Mały nie przybiera na wadze tak jak powiniem. Przez dwa tyg przybrał 150g waży 1250g (30+0). Troszkę malo. Lekarz stwierdził 1stopien zwapnienia łożyska. Następna wizyta za 2 tyg. Troszkę się martwię. Mam mętlik w głowie.
 
@Izabela spokojnie u nas jest podobnie. Teraz będzie najwyższy okres wzrostu więc może zacznie szybciej przybierać. @Magda ja niestety też nie znoszę prasowania. Koleżanka namawia mnie na suszarkę do ubrań. Mówi że po już nie trzeba pracować. @allime skoro maluszek rozwija się prawidłowo to nie ma co się przejmować małym brzuszkiem. Ja bym się cieszyła. Przynajmniej kręgosłup nie będzie Cię bolał. @ misianka ż tym imieniem u nas też problem. Niby miała być Nela Ale też już jakos mi się nie do końca podoba

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Heja:*

Izabelka a pijesz duzo mleka czy jesz nabialu?Suplementuj sie wit K2mk7 bo ona wtedy sprawia ze wapn ma trafiac tam gdzie ma czyli do kosci a nie gdzieindziej.

Mialam nadrabiac zaleglosci na forum ale nie ma czasu i sily.Ciagle chodze zmęczona i spac mi sie chce.Tez tak macie?



Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Heja:*

Izabelka a pijesz duzo mleka czy jesz nabialu?Suplementuj sie wit K2mk7 bo ona wtedy sprawia ze wapn ma trafiac tam gdzie ma czyli do kosci a nie gdzieindziej.

Mialam nadrabiac zaleglosci na forum ale nie ma czasu i sily.Ciagle chodze zmęczona i spac mi sie chce.Tez tak macie?



Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Odkąd poszłam na zwolnienie mam podobnie. Najchętniej bym tylko leżała no i jadła [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Izabela spokojnie u nas jest podobnie. Teraz będzie najwyższy okres wzrostu więc może zacznie szybciej przybierać. @Magda ja niestety też nie znoszę prasowania. Koleżanka namawia mnie na suszarkę do ubrań. Mówi że po już nie trzeba pracować. @allime skoro maluszek rozwija się prawidłowo to nie ma co się przejmować małym brzuszkiem. Ja bym się cieszyła. Przynajmniej kręgosłup nie będzie Cię bolał. @ misianka ż tym imieniem u nas też problem. Niby miała być Nela Ale też już jakos mi się nie do końca podoba

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja się kolejny dzień nie zabrałam za prasowanie,ale widzę,ze nie tylko ja mam tal z tym prasowaniem :p a co do tej suszarki to nie wiem jaka masz na myśli,ale jeśli bębnowa tak to właśnie maskara ubrania so te bawełniane czy dżinsy strasznie wygniecione,ja mam i właśnie chciałam zapytać czy można takie ubranka dla dzieci suszyć w suszarce? Bo my tylko suszarki właśnie używamy,teraz w lato to tylko trochę rozwieszałam ubranka i nasze czasem.
 
@Millo mam tak samo niestety zaleglosci w forum ciagle rosnal ale co moge to przeczytam i spie.Oj beda mi sie kilogramy odkladac.

@Izabela90 mialam na forum znajoma tez z problemem wagi u maluszka zaczela jesc duzo nabialu ,serow , pila mleko i mala ruszyla z waga. Sprobowac mozesz oby i u ciebie skonczylo sie jak u znajomej.

Wlasnie weszlam do was z wiadomoscia o kombinezonach wz lidla ,ale juz inna lapaczka okazji mnie uprzedzila hihi.
 
reklama
Hi hi dziewczynki spoko luz :rofl2:
Ja też nic kompletnie nie mam poprane, narazie tylko kupuje i składuje w pudłach już miejsca w pokoju nie mam hehh za chwilę będę musiała pić Red bulla i będę latać nad pudłami he he myślę że w przyszłym tygodniu wezmę się za to pranie i prasowanie...
Także nie jesteście same z tym problemem dołączam do waszej grupy:-D
 
Do góry