reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Odpoczywam sobie po całym dniu . I pierwszy raz dzisiaj poczułam jak maluszek się wierci ;* cudowne uczucie pomimo że takie delikatne :* wczoraj gin mi mówiła ze juz mogę zacząć odczuwać ruchy ;) a tu dzisiaj taka niespodzianka :*♡ zjadłam miskę winogrono i truskawki ♡ i nadal bym coś jadła ;) chyba moja córeczka ma ogromne zapotrzebowanie na jedzonko bo wiecznie głodna chodzę (z tym to się chyba w tatusia wdała). Tak myślę sobie w tamtym tygodniu przez weekend tyle było stron do czytania a dziś jest zaledwie kilka ;) ale to pewnie przez to ze ciepło się zrobiło i każdy wyjeżdża na weekendy ;)

1496510688-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też głodna chodzę... ale nie mam na nic ochoty.. i jak coś zjem to mi się cały czas odbija :(
 
reklama
Odpoczywam sobie po całym dniu . I pierwszy raz dzisiaj poczułam jak maluszek się wierci ;* cudowne uczucie pomimo że takie delikatne :* wczoraj gin mi mówiła ze juz mogę zacząć odczuwać ruchy ;) a tu dzisiaj taka niespodzianka :*♡ zjadłam miskę winogrono i truskawki ♡ i nadal bym coś jadła ;) chyba moja córeczka ma ogromne zapotrzebowanie na jedzonko bo wiecznie głodna chodzę (z tym to się chyba w tatusia wdała). Tak myślę sobie w tamtym tygodniu przez weekend tyle było stron do czytania a dziś jest zaledwie kilka ;) ale to pewnie przez to ze ciepło się zrobiło i każdy wyjeżdża na weekendy ;)

1496510688-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom

Moja siostra ostatnio mi mówiła że jak ona była w ciąży to jej pani doktor powiedziała żeby lepiej winogron nie jeść bo mają jakąś substancję która jakoś wpływa na dziecko czy coś i tak samo podobno że hibiskus pod koniec ciąży może wywołać jakieś skurcze czy coś...a najlepsze jest to że praktycznie we wszystkich herbatach owocowych jest w składzie hibiskus...
 
Moja siostra ostatnio mi mówiła że jak ona była w ciąży to jej pani doktor powiedziała żeby lepiej winogron nie jeść bo mają jakąś substancję która jakoś wpływa na dziecko czy coś i tak samo podobno że hibiskus pod koniec ciąży może wywołać jakieś skurcze czy coś...a najlepsze jest to że praktycznie we wszystkich herbatach owocowych jest w składzie hibiskus...
Uwielbiam herbaty owocowe, ale z tego względu przestalam je pić i teraz pijam slabą czarną z cytryną albo dżemem malinowym swojej roboty.
 
A ja mam problemy z jedzeniem chodze glodna ale sama nie wiem na co mam ochotę. Herbat nie pije jedynie czasem pokrzywe a tak to sok pomarańczowy tylko mi smakuje. Mdłości nie mam ale zeby tal z ochotą jeść to nie... też tak macie ?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja siostra ostatnio mi mówiła że jak ona była w ciąży to jej pani doktor powiedziała żeby lepiej winogron nie jeść bo mają jakąś substancję która jakoś wpływa na dziecko czy coś i tak samo podobno że hibiskus pod koniec ciąży może wywołać jakieś skurcze czy coś...a najlepsze jest to że praktycznie we wszystkich herbatach owocowych jest w składzie hibiskus...
A mi mówiła ze wszystko mogę jeść ;) wszystkie owoce :) tylko mówiła żeby nie jeść surowych ryb jajek serów pleśniowych ;) a i żeby nie przesadzać z fast foodami ;) a o owocach nic nie mówiła ;) ale dzięki ze napisałaś ;) nie będę jadła

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też głodna chodzę... ale nie mam na nic ochoty.. i jak coś zjem to mi się cały czas odbija :(
Ja tak miałam w środę i czwartek chodziłam głodna ale na nic ochoty nie miałam ;) lodówka pełna a ja nie miałam co jeść hehe ;)

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczynki mam pytanko... Śpicie na brzuszku? Bo kurcze póki co tak mi najwygodniej ale nie wiem czy można...?
Czy to nie zaszkodzi bobaskom?
Bo tak jak wam już pisałam kilka razy czasem mnie ten brzuszek boli i jak się położę na brzuszku to przestaje...
 
Do góry