reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@pasazerka ojoj, przykre wieści ale wszyscy trzymamy kciuki za drugą kruszynkę oby się nie poddała, trzeba być dobrej myśli, a to że dziś jest w porządku to tylko się cieszyć i miejmy nadzieję że problemy z ciśnieniem już nie wrócą

@iwilleatyou u mnie korzystanie z ładnej pogody i rybka z grilla z dorwanym swoiskim masełkiem i koperkiem, do tego sałatka, też niestety od mięsa mnie odrzuca na razie więc muszę kombinować ;)
 
reklama
Hej dziewczyny! Ja dziś nadaje że szpitala. Poszłam wczoraj na wizyte bo czułam jakiś niepokój no i to ciśnienie...okazało się z bliźniaków pozostał tylko 1 :( na szczęście jest silny i powinien dać radę. Lekarka od razu załatwiła mi miejsce na oddziale, i tak sobie leżę. Wszpitalu podłączyli mi holtera ale dziś jak na złość ciśnienie mam w normie i nic lekarzy nie niepokoi:/ pozdrawiam Was! Miłego weekendu!

A który to tydzień u Ciebie?
 
Hej dziewczyny! Ja dziś nadaje że szpitala. Poszłam wczoraj na wizyte bo czułam jakiś niepokój no i to ciśnienie...okazało się z bliźniaków pozostał tylko 1 :( na szczęście jest silny i powinien dać radę. Lekarka od razu załatwiła mi miejsce na oddziale, i tak sobie leżę. Wszpitalu podłączyli mi holtera ale dziś jak na złość ciśnienie mam w normie i nic lekarzy nie niepokoi:/ pozdrawiam Was! Miłego weekendu!
Jesteśmy z Tobą ;*
 
Pasazerko bardzo mi przykro z powodu jednego dzieciatka:(Dobrze ze 2 silny!Da rade!Lez w szpitalu i trzymaj się Kochana:**

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pasażerka trzymaj się Kochana, musi być dobrze...
Ja dzisiaj też jakoś podle się czuję, czarne myśli krążą mi po głowie :-( strasznie się czuję przygnębiona... ehhh nie wiem już co ja mam myśleć, ból głowy przeszedł, po konsultacji z ginekolog zażyłam paracetamol. Teraz na wkładce zauważyłam dwie kropeczki pomarańczowe? Jestem załamana.. ..
 
Dziewczyny dziękuję za wsparcie! Wiem że nie powinnam się stresować ale lęk o 2 maluszka jest straszny... U mnie dzis 9t4d wg om z USG 10+0
 
Pasazerka strasznie Ci współczuję. Niby już 10 tydz i powinno być po strachu ale jednak strach będzie u każdej z nas do samego porodu
 
Dziewczyny dziękuję za wsparcie! Wiem że nie powinnam się stresować ale lęk o 2 maluszka jest straszny... U mnie dzis 9t4d wg om z USG 10+0

Przepraszam ze tak wypytuje ale też jestem w ciąży bliźniaczej dwuowodniowej a Ty w jakiej? Jedno czy dwuowodniowej? I wcześniej było ok były dwa serduszka czy to było Twoje pierwsze USG -jeszcze raz bardzo Cię przepraszam że tak pytam ale sama się martwię różnica między nami jest taka że ja jestem według OM 8t4d a według USG 9t1d.
 
reklama
Przepraszam ze tak wypytuje ale też jestem w ciąży bliźniaczej dwuowodniowej a Ty w jakiej? Jedno czy dwuowodniowej? I wcześniej było ok były dwa serduszka czy to było Twoje pierwsze USG -jeszcze raz bardzo Cię przepraszam że tak pytam ale sama się martwię różnica między nami jest taka że ja jestem według OM 8t4d a według USG 9t1d.
Nie ma problemu, pytaj. Ciąża 2 owodniowa 2 kosmówkowa. W 6+6 widać było 2 zarodki z serduszkami ale jeden był mniejszy o kilka dni. A już wczoraj zamiast tego mniejszego była taka jakby pusta bańka. Lekarka powiedziała że w sumie tak się zdarza i niektóre kobiety czasem nie wiedzą że są w ciąży bliźniaczej bo akurat w okresie kiedy 2 zarodki są widoczne nie mają wykonywanego USG. Będzie dobrze, nie chciałam Was nastraszyć.... A kiedy masz USG?
 
Do góry