reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
No pięknie @Luxuorius dawaj znać co i jak a jeszcze grudniowe będziesz mieć wspomnienia :)!!!! Powodzenia! Bo pewnie już nasz dosyć.

Jakieś rady katar gardło i temp nie dodaje sił!
Próbuje karmić piersią i raz ok raz nie bardzo wiadomo....
Młoda już mi kaszle i czasami kicha. :/ mam maseczke i staram się myć ręce zanim się za nią zabiorę.
Jakaś forma inhalacji bez inhalatora ?
 
@noemi87 na 2 tygodnie 200 g, to rzeczywiście nie jest dużo. Ja bym chyba nauczona swoim własnym doświadczeniem w takim wypadku próbowała zrobić choćby podstawowe badania, żeby wykluczyć jakąś infekcję, albo poszła do innego lekarza.

@Grun jak nie masz inhalatora, to możesz co najwyżej wlewać do noska sól fizjologiczną i odciągać smary. Ale możliwe, że malutka reaguje kichaniem na suchość powietrza. Kichanie jeszcze nie musi oznaczać choroby. No chyba, że ewidentnie ma katar.
 
reklama
Do góry