reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

Hej Dziewczyny:) ja tak samo jak @ana ana tez przeterminowana chociaz Franio ma czas do 00.00;) może urodzi sie jak Jezus ;) noc byla koszmarna...spalam ale na czuwaniu. Siku wstalam chyba z 6 razy a dwa razy obudzilo mnie takie pchanie małego w dol i myslalam ze sie poplacze z bolu...boli brzuch plecy pachwiny biodra miednica...no wszystko juz prosze Boga zeby to sie skonczylo a z drugiej strony cieszę sie bo Wigilie chce spedzic z rodzina i mezem :)♡ zaraz wstaje i bede ponagac mamie robic jedzonko. Cos boli mnie gardlo...po wczorajszym chodzeniu bez czapki w to zimno :/ brrr!

Miłego dnia życzę i spokojnej Wigilii:):*
 
reklama
@Ola0303 ja coś czuję, że będziesz pierwsza z naszej trójki :) chyba masz najwięcej dolegliwości - oznak, że coś tam się dzieje :) noce są okropne :( nie śpię prawie druga noc, jak się przebudze to oczy jak 5zl i tylko przekręcam się z boku na bok, już wolałabym z "jakiegoś powodu" tak nie spać ;)
No nic, dzisiaj jest nasz czas przy stole, od jutra wypedzamy :)

Wesołych Świąt dla wszystkich Was, tych z Maluszkami przy boku i nas tych wytrwałych :)
 
Dobry :)
@kindzia26a nawet nie wiesz ile znacza takie zyczenia, dziekuje Ci bardzo, moj najbardziej wyczekiwany synek pewnie zrobi wszystkim niespodzianke i urodzi sie w Sylwestra :) poplakalam sie czytajac to co napisalas ♥ kochana jestes :*
@ana ana Ty przynajmniej masz rozwarcie a ja nie wiem czy mam czy nie :( w nocy jakies lekkie skurcze czulam i to wszystko :) dzis zaczelam 40+0 wiec ciaza terminowa czy jak tam to sie mowi :D
@Ola0303 zycze Ci by Franek urodzil sie terminowo, nawet jesli ma to nastapic po wigilii :)

dziewczyny przeczytalam opis mojego suwaczka i poryczalam sie :D ehh te hormony :D
 
@Luxuorius dziekuje:* i ja Tobie zycze zeby Natan dluzej nie zwlekal:) ale najpierw najedzmy sie przy Wigilijnym stole:D
Spoko ja pewnie tez zero rozwarcia;) he he twarda sztuka ze mnie:D:p

Piszcie dziewczyny jak cos sie wydarzy albo zacznie sie dziac:) moze bedzie jakis swiateczny bobasek:D
Naprawde zostalysmy tylko my 3? Myslalam ze jest wiecej dziewczyn..;) ale pewnie cos ominelam albo przeoczylam..:)
 
hymmm to chyba statystycznie dzieci sie czesciej rodza przed terminem niz po skoro nam tylko 3 nierozpakowane sa?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Myślę, że to przez tą manię wywoływania jak tylko minie termin.

Dziewczyny wszystkiego najlepszego. Tym które pozostały nierozpakowane życzę szybkich i łatwych porodów w terminie, który Wam najbardziej odpowiada. A wszystkim życzę przede wszystkim zdrowia (dla Was i Waszych rodzin), bo jak nie ma zdrowia, to nic inne nie cieszy.
 
reklama
Do góry