reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Ja zaczęłam 32 tydzień wczoraj byłam na usg i ku mojemu zdziwieniu Natan nadal się jeszcze nie przekrecil :/ i.myślę do kiedy może tak jeszcze leżeć
 
Ja zaczęłam 32 tydzień wczoraj byłam na usg i ku mojemu zdziwieniu Natan nadal się jeszcze nie przekrecil :/ i.myślę do kiedy może tak jeszcze leżeć
Ja chyba 3 czy 4 tygodnie temu miałam usg, na którym Mała była ułożona w poprzek, wspominałam o tym na poprzedniej stronie chyba :) i bałam się strasznie jak to się skończy, zwłaszcza, że na każdym poprzednim badaniu była ułożona główkowo i już sobie wkręcałam, że się przekręciła już na dobre, ale w złą stronę ;) Wczoraj jednak i przedwczoraj wszystko było już super i Zośka czeka na wyjście główką w dół. Może Twoje maleństwo też się jeszcze przekręci.
 
Powinno się ostatnie usg zrobić w okolicy 32-34 tygodnia bodajże :) sprawdzić ułożenie dziecka i zwraca się wtedy szczególną uwagę na serduszko, jeśli się nie mylę.
Masz racje, mi wczoraj dłuo oglądała serduszko, aorty i wszystko po kolei, nawet mózg miałaa oglądać, tyle że u mnie jej się nie udało bo jej kość łonowa przeszkadzała, już tak nisko siedzi. jeszcze mam jedno usg za miesiąć, ale to przez tą przegrodę, bo mała może przestać rosnąć i trzeba kontrolować
A moja znowu czka... wczoraj aż zapytałam lekarza czy to normalne, że dziecię tak często podskakuje przez czkawkę, na co gin mi odpowiada: Proszę pani! Moja córka po nocy zębami zgrzyta, to dopiero jest tragedia! Trzy lata ma, a cały dom przez nią spać nie może...

No i potwierdził, że Mała sobie przeponę ćwiczy i to bardzo dobrze jak czka ;)
Moja wczoraj na usg miała i doktorka od razu że zdrowe dziecko bo ma czkawkę.

Czy wasze maluchy mają już ułożenie do. Porodu ?
Moja główką od 5 miesiąca. Teraz już się napewno nie przekręci.
 
reklama
Do góry