reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

kuzynka mi pisala przed chwila, ze 11 pazdziernika mala Toske urodzila, mowi, ze darla sie na caly szpital, tak ją bolalo, rodzila bez znieczulenia...
Gratulacje dla kuzynki :)
Cóż to za cudowne uczucie gdy dziecko się rodzi i kładą ci je takie cieplutkie na gołym brzuchu :) a potem przypełza instynktownie do piersi :) bóle odchodzą w niepamięć w takim momencie :)

cb7wugpju04jz4q8.png
 
reklama
Zazdroszczę... mi mówiło dwóch lekarzy (bo zmieniałam prowadzącego w trakcie ciąży), że przysługują 3 usg i tyle. Mój obecny lekarz ma usg w swoim gabinecie (tak, poprzedni nie miał) i liczyłam na to, że będzie je wykorzystywał, ale gdzie tam... :/
To tak jak u mnie, tez babsztyl ma usg a nie robi [emoji23] raz z łaską zrobiła..

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje dla kuzynki :)
Cóż to za cudowne uczucie gdy dziecko się rodzi i kładą ci je takie cieplutkie na gołym brzuchu :) a potem przypełza instynktownie do piersi :) bóle odchodzą w niepamięć w takim momencie :)

cb7wugpju04jz4q8.png
no ona mi tu zaczyna pisac, ze Toska sie urodzila, ze darla sie jak diabli, ze jest pozszywana, ze sikac nie moze itp a ja mowie a cieszysz sie? a tak tak dziecko to cudo, fajnie jak mi ją polozyli :D hehe lubie ta moja kuzynke :D
 
Dziewczyny straszny kaszel mam az brzuch boli myslicie ze od tego moze sie skracac szyjka ? Bo przy Nadii mialam katar i angine ale nie kaszel.Moze powinnam wybrac sie wczesniej do lekarza co myslicie ?
 
Lux super z kuzyneczka bedziecie mialy dxieci w jednym wieku. Na swieta beda sie razem bawily

A ja juz bym chciala zobaczyc jak Te moj mlody wyglada. No ciejawa jestem strasznie. Taki nowy czlowiek moj Synek.
niestety ona wyprowadzila sie do Gdanska we wrzesniu i juz tak blisko jej nie mam :( ale jej siostra zaraz rodzi i mieszka blisko no i ogolnie wysyp ciaz u mnie u mnie w rodzinie, oj sie namnozylo dzieci :D

ej ja tez jestem ciekawa jaki jest moj Natan :D pewnie do starego podobny znajac mojego pecha :D
 
Oooo, ale czy ja tam przypadkiem nie widzę spod spodu wysatjącego przewijaka cebababy? Masz może całą pościel z tego? Fajna jest? Zastanawiam się właśnie nad komplecikiem z tej firmy i nie wiem na ile jest przyjemna bawełna.
Nie mam pojęcia co to za przewijak :D kupiłam w hurtowni dziecięcej. A pościel jedna mam od przyjaciółki po jej córkach a druga zamówiłam na allegro szara w białe gwiazdki pasująca do mojej poduchy ciążowej :)
Ja mam tez bambusowy.. cudne sa :D

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A moja znowu czka... wczoraj aż zapytałam lekarza czy to normalne, że dziecię tak często podskakuje przez czkawkę, na co gin mi odpowiada: Proszę pani! Moja córka po nocy zębami zgrzyta, to dopiero jest tragedia! Trzy lata ma, a cały dom przez nią spać nie może...

No i potwierdził, że Mała sobie przeponę ćwiczy i to bardzo dobrze jak czka ;)
 
reklama
Do góry