reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

1459967723742.jpg


Doktorka powiedziala ze jej to wyglada na 2-3 tydzien. Szczerze mowiac nie wiem jak czytac to zdjecie... Moze Wy wiecie. Uspokajala mnie w sunie, mila byla i mowila do mnie Aguniu haha :) i powiedziala, ze zacznie martwić sie za tydzien gdyby nic sie nie zmienilo.

Wiecie co, ja tak czulam ze nic dzis nie zobacze:( ale czuje tez ze bedzie ok i ze to bedzie synek. Trzymajcie kciuki. Chyba nie powinnam chwilowo pisac na forum sama nie wiem.

No i jak sie robi ta bete? To chyba trzeba powtarzac zeby cos wiedziec, tak? Jutro rano ide pobrac krew.

Ja dopiero co odstawilam tabletki anty. Nie wiem moze to ma jakis wplyw...

Napisane na LG-D855 w Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1459967723742.jpg
    1459967723742.jpg
    45,8 KB · Wyświetleń: 726
reklama
Agucha jeśli to 2-3 tydzień to nie masz czym się martwić:) U mnie gin powiedziała, ze jej to wygląda na 5 tydzień. Pecherzyk jest 10,7 mm, zarodka jeszcze nie ma:( ale jest pecherzyk zoltkowy:)
 
Betę musisz powtórzyć, oddasz jutro i najlepiej znowu za dwa dni by przyrost sprawdzić.
Nie mogę odczytać ile ma pecherzyk. Przy danej jego wielkości powinno być widać ciałko a potem zarodek.
Jak to młodsza ciąża to spokojnie. Widziałaś pozytywy na listopadowkach? Tez nic nie było a pitem dziewczyny zobaczyly swoje małe cuda.
 
Ja jestem najmłodsza z całego rodzeństwa :) mam brata starszego o 10 lat i siostrę.... starszą o lat 17! I szczerze? Jak sobie rozmawiamy między sobą to zgodnie twierdzimy, że to świetna rozbieżność. Zawsze mieliśmy ze sobą bardzo dobry kontakt, nie było zawiści i jakiejś chorej konkurencji, tylko stałe wsparcie :) ja tam jestem zachwycona :D

Noo to super brzmi :)

Agucha ja ta samo pierwsze dziecko urodziłam jak miałam 20 lat :) teraz jak łatwo policzyć mam 27. Ja nie chciałam drugiego dziecka dłuuugo. Ale jak pomyślałam, że niedługo trzydziestka to się przeraziłam, że później będę za stara :p

Nooo nie przesadzaj, jeszcze nie będziemy jakiś czas stare :D :D

Ej no dziewczyny, czy Wy naprawdę chcecie mi dopiec? Ja mam 35 lat i wcale się staro nie czuję. Synka urodziłam mając 32 lata, a jeśli z tą ciążą będzie wszystko ok, to kolejne dziecko urodzę niedługo przed 36 urodzinami.
Agucha znam mnóstwo przypadków rodzeństw z 10 letnią różnicą i więcej. Każda różnica ma swoje wady i zalety. Między mną a moją siostrą jest tylko 1,5 roku różnicy, a jakoś nie miałyśmy nigdy ze sobą dobrego kontaktu.

A widzisz, nie ma reguły ... Urodziny masz w styczniu? :)

Hej dziewczyny !
Ja już po wizycie :-D trzymam kciuki za dzisiejsze wieczorne wizyty ...
WybacZcie ze nie nawiąże do wszystkich postów ale jestem mega happy i mega dzis roztrzepana

Ja mam 32 lata - to moja druga ciąża syna urodziłam mając 23 lata i widzę po sobie ze z wiekiem człowiek głupieje

Wcześniej wszystko przyjmowałam tak jak było a teraz tak analizuje ze czasem z tym przesadzam

Ja już po wizycie, normalnie kosmówka sie przykleiła !!! Nie ma krwiaka!!! Fasol ma 1 cm i serduszko bije jak szalone .... Także łiiiiii

Zostawił mi luteinę na jeszcze dwa tygodnie i mam sie dalej mega oszczędzać ale jest wszystko ok...

Wiec jak pisałam jestem cała happy

Noo gratuluje :) Teraz jak już jesteś spokojna, to spokojnie możesz trzymać kciuki za nas :)

Kto widział że pojawił się wątek grudniowe mamy 2016, w miejscu właściwym? Ciekawe czy naszego tematu nie da się tam przenieść.

Od razu mam pomysł na listę grudniowych mam. Najlepiej jakby jedna z nas wpisała dane wg schematu np.
Nick:
Wiek:
Termin ostatniej @:
Planowany termin porodu:
Płeć dziecka:
Itp. Itd. Co Wy na to?

Świetny pomysł!
 
Lilith na zdjęciu w lewym dolnym rogu są jakieś trzy wymiary, ale nie wiem, który co pokazuje.. kompletnie zapomniałam zapytać. Dzięki za rady... w weekend jedziemy do Pragi i kolejną betę będę mogła zrobić w poniedziałek ... ma to sens?
 
Najlepiej bete robić co dwa dni. Może zrób w poniedziałek i w środę? A z drugiej strony jak pęcherzyk jest pusty to beta też przyrasta, ale może mniej???

Nie martw się na zapas. Jeszcze jest wcześnie.
 
Agucha trzymam kciuki żeby było wszystko ok! Betę zrób lepiej w piątek i w takim razie poniedziałek to zobaczysz jaki będzie przyrost po 72h, powinna wzrosnąć ok 112% a po 96h ok 180%.

A co do rodzeństwa to ja mam dwie starsze siostry które są starsze ode mnie o 19 i 16 lat i dogadujemy się fantastycznie, nie wyobrażam sobie życia bez nich więc dlatego ja też nigdy nie chciałam mieć tylko jednego dziecka, chciałabym mieć dużą rodzinkę i przynajmniej z 3-4 dzieci ale przy naszych polskich realiach jest to nie możliwe ;-)
 
Ostatnia edycja:
Pecherzyk ciążowy to GS i całkiem możliwe, że moja ślepota nie pozwala mi dojrzeć tego wymiaru albo go nie widzę faktycznie.. Te wymiary na dole niestety nic mi nie mówią. Nie są pidpisane, szkoda ze nie wiadomo co to jest to 0, 84.
Mogło się wszystko przesunąć i ciąża jest młodsza, dlatego nic nie widać jeszcze. Z betka to może zrób jak Lastpetunia radzi. Ważny jest przyrost prawidłowy, wiec musisz robić w dobrych odstępach czasowych.
Przy pustym ponoć rosnie ale dużo wolniej.
 
reklama
Do góry