reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

No właśnie, nie wolno się nakręcać i panikować. Musimy się za siebie wszystkie nawzajem wziąć, żeby wytrzymać ze sobą tu 9 miesięcy i dłużej :)

Ja miałam ... prawie 20 :) teraz mam prawie 30... więc różnica między dziećmi będzie 10 lat (ponad). Nie myślicie, że to bardzo dużo?
Między mną, a moim bratem jest różnica 13 lat:) niby dużo, ale przynajmniej ma teraz do kogo na wakacje przyjezdzac :)
 
reklama
Chyba zadna z nas nie schodzi ponizej 25? ;) ja w lipcu skończę 27. Synka urodzilam przed skonczeniem 25. Strasznie mi sie marzy dwojka przed 30. Zobaczymy jak to bedzie. Dziś tez mialam lekkie plamienie. Jeszcze mniej niz ostatnio. Doslownie dwie nitki krwi w sluzie ale bylo. Oby do wizyty w piątek. Moze sie wyjasni dlaczego tak mam i co dalej robic. Troche mnie to doluje zwlaszcza ze to zawsze sie dzieje po tym jak leze. Albo po nocy albo po lezeniu na kanapie.
 
Chyba zadna z nas nie schodzi ponizej 25? ;) ja w lipcu skończę 27. Synka urodzilam przed skonczeniem 25. Strasznie mi sie marzy dwojka przed 30. Zobaczymy jak to bedzie. Dziś tez mialam lekkie plamienie. Jeszcze mniej niz ostatnio. Doslownie dwie nitki krwi w sluzie ale bylo. Oby do wizyty w piątek. Moze sie wyjasni dlaczego tak mam i co dalej robic. Troche mnie to doluje zwlaszcza ze to zawsze sie dzieje po tym jak leze. Albo po nocy albo po lezeniu na kanapie.
Też mi się marzy dwójka przed 30stka:) Dobrze, że piątek już za dwa dni to się wszystko wyjaśni :)
 
Ja jestem najmłodsza z całego rodzeństwa :) mam brata starszego o 10 lat i siostrę.... starszą o lat 17! I szczerze? Jak sobie rozmawiamy między sobą to zgodnie twierdzimy, że to świetna rozbieżność. Zawsze mieliśmy ze sobą bardzo dobry kontakt, nie było zawiści i jakiejś chorej konkurencji, tylko stałe wsparcie :) ja tam jestem zachwycona :D

No właśnie, nie wolno się nakręcać i panikować. Musimy się za siebie wszystkie nawzajem wziąć, żeby wytrzymać ze sobą tu 9 miesięcy i dłużej :)

Ja miałam ... prawie 20 :) teraz mam prawie 30... więc różnica między dziećmi będzie 10 lat (ponad). Nie myślicie, że to bardzo dużo?
 
Ach... tez zawsze chciałam parki przed odbiciem do magicznej liczby 30 ;) teraz już niestety nie mam na to szans, bo to będzie moje pierwsze dzieciątko :) ale może od razu walnę bliźniaki :D hihi. Trzymam kciuki za wizytę i żeby przyczyna plamień się wyjaśniła :*

Chyba zadna z nas nie schodzi ponizej 25? ;) ja w lipcu skończę 27. Synka urodzilam przed skonczeniem 25. Strasznie mi sie marzy dwojka przed 30. Zobaczymy jak to bedzie. Dziś tez mialam lekkie plamienie. Jeszcze mniej niz ostatnio. Doslownie dwie nitki krwi w sluzie ale bylo. Oby do wizyty w piątek. Moze sie wyjasni dlaczego tak mam i co dalej robic. Troche mnie to doluje zwlaszcza ze to zawsze sie dzieje po tym jak leze. Albo po nocy albo po lezeniu na kanapie.
 
Agucha ja ta samo pierwsze dziecko urodziłam jak miałam 20 lat :) teraz jak łatwo policzyć mam 27. Ja nie chciałam drugiego dziecka dłuuugo. Ale jak pomyślałam, że niedługo trzydziestka to się przeraziłam, że później będę za stara :p
 
Ej no dziewczyny, czy Wy naprawdę chcecie mi dopiec? Ja mam 35 lat i wcale się staro nie czuję. Synka urodziłam mając 32 lata, a jeśli z tą ciążą będzie wszystko ok, to kolejne dziecko urodzę niedługo przed 36 urodzinami.
Agucha znam mnóstwo przypadków rodzeństw z 10 letnią różnicą i więcej. Każda różnica ma swoje wady i zalety. Między mną a moją siostrą jest tylko 1,5 roku różnicy, a jakoś nie miałyśmy nigdy ze sobą dobrego kontaktu.
 
reklama
Hej dziewczyny !
Ja już po wizycie :-D trzymam kciuki za dzisiejsze wieczorne wizyty ...
WybacZcie ze nie nawiąże do wszystkich postów ale jestem mega happy i mega dzis roztrzepana

Ja mam 32 lata - to moja druga ciąża syna urodziłam mając 23 lata i widzę po sobie ze z wiekiem człowiek głupieje

Wcześniej wszystko przyjmowałam tak jak było a teraz tak analizuje ze czasem z tym przesadzam

Ja już po wizycie, normalnie kosmówka sie przykleiła !!! Nie ma krwiaka!!! Fasol ma 1 cm i serduszko bije jak szalone .... Także łiiiiii

Zostawił mi luteinę na jeszcze dwa tygodnie i mam sie dalej mega oszczędzać ale jest wszystko ok...

Wiec jak pisałam jestem cała happy
 
Do góry