reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
@Ola0303
Pięknie! Gratulacje mamusia! :)! Extra

MAMUASKI
Popatrzcie że za kilka dni 'nasz' grudzień się skończy...
A jak mocno i długo na niego czekałyśmy!

Najpiękniejsze teraz chwile to chwile jak Helen sobie popierdzi i bez trudu ukreci kupsztala ;) achh... się pozmienialo!

Ktoras walczy o karmienie piersią???

...bo ja bym chciała ale młoda chwile posiedzi przy piersi a później fochy stroi...laktatotem udało mi się max 30 ml umeczyc...a zatem najada się butelka choć nie chciałbym tego. Jeszcze teraz przed kupka męczy się i nie wiem czy nie przez mogę swiateczne odpuszczenie diety :/ achh kupa ta kupa!
Mi się z piersi flaki zrobiły straszne po nawale... Mała jakoś rzadziej je teraz, bo większość dnia jednak przesypia. Boję się, że znowu będę się męczyć, żeby mleka było dla niej wystarczająco, więc od dzisiaj będę dodatkowo laktatorem działać chyba - akurat odsysałam na podróż do rodzinki i 60ml w ciągu niecałych 10 minut mamy z dwóch piersi, więc chyba nie jest tak źle ;) teraz czekam aż się Królewna Zofia obudzi i wyssie resztę, hihi ;) ale na punkcie laktacji będę już chyba przeczulona po naszych początkowych przejściach. Ja dosłownie ryczałam jak głupia, gdy musiałam Zośce butelkę z mm podawać.
 
Jest popyt jest podaż. Piersi produkują tyle ile dziecko chce. Stres na pewno nie pomaga. Jedyna recepta to przystawiać na żądanie i samo się wyreguluje. Laktator nie jest wyznacznikiem ilości mleka w piersiach. Tylko wargi i podniebienie dziecka potrafią stymulować piersi do ciągłej pracy.
Polecam edukować się na hafija.
Mlecznewsparcie.pl
Poradniklaktacyjny.pl
Wiedza to potęga!

@Lux ile jesteś po terminie?

[emoji813] Lili ur. 18.12.2016r [emoji813]
 
@Luxuorius czuje sie tak sobie...ciagnie rana i wszystko w srodku boli ale musze sie przewracac z boku na bok. Moze dzis wstane. Ten cewnik mnie wkurza..:/ ciagle kroplowki i nie jadlam nic dzis jeszcze. Spac mi sie bardzi chce. Malutkiego mam przy sobie i próbujemy sie karmic ale jest ciężko..Franio jest leniuszkiem...:) maly slodziak ♡ juz bym chciala sie nim zajac jak nalezy...;(
 
reklama
Do góry