reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

hehe historie miłosne no elifit nie ma przebicia haha.Ja mojego poznałam na fotce.pl na pewno kojarzycie róźne fotki i wstawia się ocene i tak któregoś dnia nie mogłam się zalogowac chyba cos z netem miałam (zaciął się) wkliklam na jakiegoś faceta przez przypadek bo myslalam ze myszke wtedy rozwalę bunt nastolatki haha i jak na niego weszłam tak od razu mnie zalogowalo i oceniłam wówczas jego zdjecie.Na drugi dzień napisał.Po miesiącu się spotkaliśmy ale nie bardzo chciałam z nim pisać on taki hip-hopowiec (szerokie spodnie , bluzy , dresy) calkiem nie mój styl no ale się spotykaliśmy no i od 2009 roku jesteśmy razem , slub wzielismy w 2013 jak dowiedziałam się ze jestem w ciąży ( planowaliśmy mimo młodego wieku ja 21 on 22) a teraz w planach było 2 a za kilka kolejnych lat 3 i tak sobie żyjemy.Ja kosmetyczka ale robie u taty w firmie przy butach na maszynie także nic z kosmetyka a mąż ma firme budowlaną - tak dla wyjaśnienia bo tu rzadko bywałam.
tez kiedys mialam tam konto i poznalam wielu fajnych chlopakow, eehhhh co to byly za czasy!!!!
 
reklama
lenam - jak przechodzilas to spokojnie faktycznie nie musisz powtarzac tak jak ja przechodziłam cytomegalie i różyczke i mam przeciwciała a toxo no w ciązy można się 11- krotnie bardziej zarazić bardziej tak samo cytomegalia bo organizm osłabiony
 
Lisia, a ile razy już miałaś zlecone toxo? Ja w sumie tylko dwa razy robiłam, miałam przebytą przed ciążą, więc mam przeciwciała. Drugi raz robiłam prywatnie, bo lekarz też nie widział potrzeby.

Ja miałam robione tylko raz toxo, a nie miałam nigdy przebytej, wiec wolałabym sprawdzić.
Ten konowal z luxmedu twierdzi, ze wszystkie badania sa ogólnie bez sensu, ale jak sie upieram to mi zleca, a tego nie chce, bo jego zdaniem, zeby sie zarazić musiałabym chyba polizać surowe mięso... ale nie mam do niego za grosz zaufania dlatego ciąże prowadzę prywatnie, a od niego tylko skierowania wyciągam, zeby miec darmowe badania.

I tak mnie to wkurza, ze płace składki ZUS, firma płaci za luxmed, a jak chce miec cos porządnie zrobione to i tak muszę iść prywatnie i płacić po raz trzeci... uroki naszej pięknej służby zdrowia [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
LisiaMama ja też mam abonament w luxmedzie i jestem bardzo zadowolona. Wszystkie badania jakie potrzeba to mi robią. Może zmień lekarza??? Masz napewno wybór, u mnie ginekologów z 10 jest. Skoro masz abonament to bez sensu jeszcze płacić za wizyty, przecież Luxmed to prywatna opieka zdrowotna :)

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
lisiamama- no tak polizać surowe mieso lub zjeść niedopieczone naprzyklad tak jak z ta krwia miałam bądź niedomyte warzywa np najczęściej te co maja kontakt z ziemią(sałata , ogórek ,marchew itd.) i owoce np. borówki , poziomki , truskawki
 
oj, ja bym musiala kilka ksiazek w zyciu napisac! i to nie ty pierwsza to mowisz! powinnam wczesniej napisac ksiazke o moich zwiazkach przedmalzenskich... w tym prawie rok z zonatym facetem (o czym nie wiedzialam bo byl z innego miasta) i o tym jak mi dal pierscionek zareczynowy i jak go "sledzilam" i wykrylam prawde o zonie:)))... bylam niezle stuknieta wtedy ale zdarzaly mi sie na prawde wyjatkowe historie... potem o mezu powinnam napisac i jego historiach malzenskich przede mna (ta ksiazka musialaby byc pisana w konsultacji z psychologiem i prawnikiem) :)))... a dopiero 3 tom powinien byc o naszej wielkiej milosci i wszystkich pulapakch zwiazku z mezczyzna po przejsciach i z kupa dzieciakow i bylych na glowie... zostawie to sobie na emerytre:)

a wiesz ze ja tez na tych ostatnich wakacjach zanim umowilam sie z mezem to bylam na 3 tyg w chorwacji!!!:) i tez musialam zakonczyc znajomosc z "przyjaciolmi" bo sie umawialam z roznymi facetami ale czulam ze z nim to inaczej i musze wszystko skonczyc i miec czysta karte!:)

ps. wszystkim macochom polecam ksiazke "cudze dzieci"

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Grama zamawiam jeden egzemplarz książki z autografem [emoji4]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam robione tylko raz toxo, a nie miałam nigdy przebytej, wiec wolałabym sprawdzić.
Ten konowal z luxmedu twierdzi, ze wszystkie badania sa ogólnie bez sensu, ale jak sie upieram to mi zleca, a tego nie chce, bo jego zdaniem, zeby sie zarazić musiałabym chyba polizać surowe mięso... ale nie mam do niego za grosz zaufania dlatego ciąże prowadzę prywatnie, a od niego tylko skierowania wyciągam, zeby miec darmowe badania.

I tak mnie to wkurza, ze płace składki ZUS, firma płaci za luxmed, a jak chce miec cos porządnie zrobione to i tak muszę iść prywatnie i płacić po raz trzeci... uroki naszej pięknej służby zdrowia [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Lisia idź do niego na wizytę i powiedz, ze podejrzewasz, ze mogłaś zjeść niedopieczone mięso, a jak znów odmówi to poproś o pisemne uzasadnienie ;) powinno pomóc, choć faktycznie łatwiej zmienić lekarza :) ja mam abonament w falcku i mam tak fajne babki w recepcji, że bez skierowania proszę o jakieś badania i same mi je dopisują :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 
Ja przed ślubem przerobiłam w ciągu roku 2 facetów. Ostatecznie jeden prowadził oczywiście podwójne życie o czym dowiedziałam się odbierając o 2 w nocy telefon od zapłakanej kobiety która poinformowała mnie, że ma raka, że jest z Darkiem o 12 lat Płacząc pytała "dlaczego on się zakochał i czemu ja się pojawiłam" . Zostawiłam go, ale Strasznie to przeżyłam. Wskoczyłam w drugi związek z pięknym Piotrusiem Panem. 38 lat, mieszkał z rodzicami i miał uczepioną eks :/ ... Mój obecny mąż się temu wszystkiemu przyglądał przyjacielskim okiem, aż do mojego olśnienia:) Kilka dni przed ślubem obaj eks dzwonili prosząc o szansę... Miałam oczy jak filiżanki.

Kochane, czy już do końca ciąży będzie się tak kiepsko spało? Wory pod oczami a dziś miałam w planie zdjęcia....Jasiek się w nocy wierci jak szalony. Głową chce się przez lewy bok przebić :o Synuś.
Ja to teraz mam takie problemy ze snem, że masakra. Nie wiem o co chodzi, bo zmęczona jestem, ale usnąć nie mogę, a rano wstaje, choć mogę jeszcze pospac. I jeszcze w nocy pobudka na siku....

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
LisiaMama ja też mam abonament w luxmedzie i jestem bardzo zadowolona. Wszystkie badania jakie potrzeba to mi robią. Może zmień lekarza??? Masz napewno wybór, u mnie ginekologów z 10 jest. Skoro masz abonament to bez sensu jeszcze płacić za wizyty, przecież Luxmed to prywatna opieka zdrowotna :)

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom

Jeśli jesteś zadowolona z luxmedu to jesteś pierwsza osoba, która spotykam i jest zadowolą [emoji846] zazdroszczę! U mnie w pracy nikt nie prowadzi ciąży w luxmedzie, bo tu jest ok tylko jeżeli wszystko z ciąża jest w najlepszym porządku i żadnych odstępstw nie wyłapują w ogole.
Teraz pod koniec nie bede juz zmieniać lekarza, bo z tego prowadzącego prywatnego jestem bardzo zadowolona i zawsze jak cos sie działo miałam do niego numer i mogłam zawsze zadzwonić i dopytać. Wyłapał mi w porę problemy z tarczyca, które pojawiły sie w ciąży, dobrze zdiagnozował kolkę nerkowa i wyłapał, ze mam bakterie w moczu, podczas gdy ten z luxmedu nic z tego nie zauważył. Pewnie o tarczycy bym do tej pory nie wiedziała, a same wiecie czym to grozi... na zanieczyszczony mocz powiedział, żebym następnym razem sobie tampon przy sikaniu włożyła! tak samo USG w luxmedzie to czysta masakra... jego jakośc jest tak fatalna w porównaniu z tymi, które robię prywatnie, ze bym nie zaryzykowała robienia tam tych genetycznych.

Spotkałam ostatnio na treningu dziewczynę i okazało sie ze ona dokładnie potwierdza moja opinie na ten temat i tez wszystko robi prywatnie, bo luxmed to jedna wielka hurtownia.

Jeżeli trafiłaś na takiego lekarza, który dba o wszystko i ma sprzęt do USG w gabinecie to super, tylko pozazdrościć!

Moj tego nie ma i na każde USG trzeba iść do innego lekarza i potem wracać do niego czyli cała procedura wyłapania czegokolwiek sie wydłuża, bo ten który robi USG go nie interpretuje, bo ma to zrobić ten kto zlecił... czysty bezsens...

Dodam jeszcze, ze moj prowadzący z luxmedu na znany lekarz ma niby 5 gwiazdek... moze to problem warszafki, ze tu te wszystkie pakietowe przychodnie sa do niczego. Jak zajezdzam do miasta rodzinnego tam sa chyba tylko 3 placówki luxmedu to traktują człowieka jak w prywatnej klinice, wiec bez porównania. Tutaj wszystkie korpo maja luxmed dla swoich pracowników i ich rodzin i to jest jeden wielki syf...

Moj maz jak miał problemy, bo wyskoczyły mu jakieś plamy na skórze to dermatolog mu wprost powiedziała, zeby nie leczył tego w luxmedzie, bo nigdy nie wyleczy... i tez poszedł ostatecznie prywatnie.

Ależ sie naprodukowałam [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O kurde! No to w szczecinie naprawdę jest inaczej. A co do usg to mam co wizytę ale tylko sprawdzamy tętno i szyjkę a na genetyczne chodzę prywatnie do kliniki badań genetycznych i sama dr mi to poleciła. Ja sobie wylapalam fajnych lekarzy w całej tej ekipie jaka tu jest i jestem zadowolona:) i moi znajomi z pracy też tu chodzą. Jak widać co miasto to inaczej...

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry