reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Lisia Mama-a mają może w swoim portfolio zdjęcia o jakie Ci chodzi? może im wskaż jak chciałaś, aby zrobili i niech poprawiają.

U moich znajomych na ślubnych fotach fotograf też dodał jakieś idiotyczne poświaty,a na jednym nawet taki konar jak z painta dosłownie. Też mieli problemy,ale wywalczyli zmianę obróbki i mają ładne zdjęcia.

Mnie dziś coś wzięło na słodkie, miła odmiana od śledzi :)
 
Lisia Mama-a mają może w swoim portfolio zdjęcia o jakie Ci chodzi? może im wskaż jak chciałaś, aby zrobili i niech poprawiają.

U moich znajomych na ślubnych fotach fotograf też dodał jakieś idiotyczne poświaty,a na jednym nawet taki konar jak z painta dosłownie. Też mieli problemy,ale wywalczyli zmianę obróbki i mają ładne zdjęcia.

Mnie dziś coś wzięło na słodkie, miła odmiana od śledzi :)

Wlasnie w swoim portfolio maja dokładnie takie o jakie mi chodzi a tu nawymyślalk jakichś głupot...
Najgorzej, ze oni juz nie chcą nic zrobić z tymi zdjęciami... Masakra jakaś przecież nie bede sie z nimi za to po sadach ciągać...

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Robiłam jakiś czas temu sesje ciążowa i dostałam teraz miniaturki zdjeć do wyboru. Dziewczyny masakra jestem załamana. Fotograf w ogole nie wysłuchał moich oczekiwań i zrobił wszystko po swojemu, a teraz mi ciagle powtarza, ze ja tego wlasnie chciałam i ze jego żona jest prawniczka i oni wiedza lepiej (masakra gratuluje zawodu, ale czy kazdy prawnik od razu musi o tym krzyczeć na poł świata? Bedziemy sie teraz licytować na to kto jakie studia skończył...?).

Jak przekazałam im moje uwagi co do obróbki, bo porobili jakieś poświaty dziwne to sie na mnie obrazili i stwierdzili, ze moje komentarze sa absurdalne... Mam wrażenie, ze bardziej narobili sobie zdjeć pod portfolio niż pod to czego ja oczekiwałam... Strasznie to przykre...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
a czytalas opinie o nich przedtem?
 
Ja wczoraj jechalam samochodem i już u nas liście opadają!!!
Ja chcę pięknej Złotej jesieniiiiii :D
Upały mnie już męczą ehhh

Czekam na położna, jeszcze jej nie ma hmmm.
Upieklam muffiny z prawdziwymi jagodami :)
Dakam niej cukru, na dietę przechodzę.
A w czwartek wylatują moi rodzice na ślub siostry, ja do nich się przeprowadzam na tydzień hacjendy pilnować, bo firma ochroniarska zażądała 2,5 tys złotych za pilnowanie domu, szok!!!!
Rodziców nie będzie, w sadzie z młodym będziemy harcowac i odpocznę od rodzinki ufffff.
Teraz praca dyplomowa zdana i mam więcej czasu, mało nerwowki i już odpocznę psychicznie.
Co tak jeszcze u was???
ja ostatnie dni juz jak pisalam, wlasnie wprowadza inwetnure i robie przerwy, bo literki i cyferki mi sie myla i oczy sie mecza a synus kopie jak szalony :D
 
Teraz opinie o nich mi juz nic nie dadzą. W portfolio maja naprawdę ładne zdjęcia. Maz twierdzi, żebym olała i sie nie przejmowała najwyżej zrobimy fajna sesje noworodkowa gdzie indziej, ale niesmak pozostaje...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
pytam, bo moze jest wiecej niezadowolonych klientow procz Ciebie
 
Lisiamama to dupki wredne. Powiedz im ze juz ich nigdzie nie polecisz ani pozytywnej opinii nie wystawisz. To chyba klient decyduje jak ma byc zrobione anie oni...


Ja wracam juz od diabetologa i klade sie do łóżka. Mam jeszcze troche czasu zanim moje chłopaki wroca i obiad bede robic. Musialam poratowac sie cola bo bym im na dworcu wymiotowala. Nie lubie pic tego świństwa ale troche pomogło. Wytrzymałam u lekarza. Chyba faktycznie rotawirus jakis bo czuje sie okropnie. Jeszcze mała tak sie wygina mocno i naciska główką ze mam wrazenie ze zaraz urodze. A w ogóle to ona juz nie zmienia pozycji. Usadowila się wygodnie główką na dół i tak siedzi. Mam takie dziwne wrażenie ze mi w pochwie rączkami grzebie.


 
Lisiamama to dupki wredne. Powiedz im ze juz ich nigdzie nie polecisz ani pozytywnej opinii nie wystawisz. To chyba klient decyduje jak ma byc zrobione anie oni...


Ja wracam juz od diabetologa i klade sie do łóżka. Mam jeszcze troche czasu zanim moje chłopaki wroca i obiad bede robic. Musialam poratowac sie cola bo bym im na dworcu wymiotowala. Nie lubie pic tego świństwa ale troche pomogło. Wytrzymałam u lekarza. Chyba faktycznie rotawirus jakis bo czuje sie okropnie. Jeszcze mała tak sie wygina mocno i naciska główką ze mam wrazenie ze zaraz urodze. A w ogóle to ona juz nie zmienia pozycji. Usadowila się wygodnie główką na dół i tak siedzi. Mam takie dziwne wrażenie ze mi w pochwie rączkami grzebie.



Zastanawiam sie jeszcze jakie mam opcje rozwiązania tej sytuacji, bo na razie mam wpłacona tylko zaliczkę. Muszę teraz wybrać 10 zdjeć wpłacić resztę i dopiero je do mnie wyślą. Nie wiem czy jak jestem niezadowolona to mogę po prostu zrezygnować i utracić zaliczkę. Umowa nie precyzuje zupełnie sytuacji kiedy klient jest niezadowolony.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lisiamama to dupki wredne. Powiedz im ze juz ich nigdzie nie polecisz ani pozytywnej opinii nie wystawisz. To chyba klient decyduje jak ma byc zrobione anie oni...


Ja wracam juz od diabetologa i klade sie do łóżka. Mam jeszcze troche czasu zanim moje chłopaki wroca i obiad bede robic. Musialam poratowac sie cola bo bym im na dworcu wymiotowala. Nie lubie pic tego świństwa ale troche pomogło. Wytrzymałam u lekarza. Chyba faktycznie rotawirus jakis bo czuje sie okropnie. Jeszcze mała tak sie wygina mocno i naciska główką ze mam wrazenie ze zaraz urodze. A w ogóle to ona juz nie zmienia pozycji. Usadowila się wygodnie główką na dół i tak siedzi. Mam takie dziwne wrażenie ze mi w pochwie rączkami grzebie.


a moj sie jakos tak rozpycha jakby se miejsca nie mogl znalezc i ciagle go czuje
 
Do góry