reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
pamiętajcie że lekarz może Wam wypisać zwolnienie na 3 dni wstecz tylko, w przód to nie wiem ile:)

Mnie dziś szczęsliwie nic nie boli ( odpukać w niemalowane:D ) byłam już na pobraniu krwi, a za dwie godziny jadę na usg jamy brzusznej, mi sie kurnia nie chce.......tak bym sobie poleżała.........

Missiiss brzuszek Ci rośnie:) Marcelkowi się ciasno zaczyna robić to się zaczyna rozpychać:) dobrze będzie:D

"zespół niespokojnych nóg" - ależ mi się to podoba:D tak tak.... mam, i to bardzo niespokojne nogi hehe:D
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry laski :)

ostatnio mnie różne śmieszne przemyślenia po główce chodzą i ... jestem przerażona. Za 3 miesiące będę "w terminie" i dosłownie aż mi się słabo robi jak o tym pomyślę. Będę miała dwoje dzieci...
 
juz myslalam ze karetka po mnie przyjedzie... :( wstalam do kibla usiadlam wycikalam sie i wstalam i prawie upadlam maz mnie zlapal i zaniosl do lozka :( taki niemilosierny bol w kroczu mnie zlapal ze sie powylam... :( polezalam i ciut przeszlo... ani usiasc za bardzo ani stac. nie wiem jak dam rade do siebie dojechac na siedzaco 2 godziny ... kur**a wiedzialam ze sie cos musi zpiep***ć :(
odcinam sie od neta niedlugo wiec jakis cza smnie nie bedzie. obym tylko nie wyladowala w szpitalu :( jutro mam jechac na komisje i 2 razy juz mienial;am termin bo bylam w szpitalu a jak jutro sie bede zle czula to nie pojade i mnie zabija na tej komisji i jakas kare wlepia :(
 
mamolka witaj w gronie przerażonych mam ;) Z taką różnicą że mnie przeraża posiadanie jednego dziecka :)) Ale ty masz juz wprawę więc ze wszystkim dasz sobie spokojnie radę :)
 
ehhhhh Pani Problem nasza kochana....rozlóż się jakoś wygodnie w podróży, żeby tam Ci nic nie uwierało...nie chcesz skontrolować tego krocza? od czego tak bolało? kurczę ty to się masz biedulko.oby dziś i jutro minęło tak szybko jak jedna sekunda, i bez zadnych niespodzianek, limit już wyczerpany.
 
missiiss ty się komisją nie przejmuj! najważniejsze żebyś ty się dobrze czuła, a reszta jest mniej ważna. Może zadzwoń do swojego lekarza i zapytaj co to mogło być. Mam nadzieje,ze teraz lepiej się czujesz! W każdym razie gdyby sie cos dzialo to jedź od razu do szpitala i nie zwracaj uwagi na nic innego.
 
reklama
wiecie co jakbym poszla tzn pojsc nie dam rady niema szans ale jakbym poszla tutaj w opolu to pewnie mnie beda chcieli zostawic a ja jade zaraz do domu... :/ nie zostane w opolu a od siebie iejscowosci do wro mam godzine jazdy autem po drodze najblizszy szpital 20 min drogi. jezu nawet nie wiecie jak sie wystraszylam :( to tak bardziej jakby ta sciana tylnia w pochwie i przednia od tylka jakos tam tak czuje taki ciezar.... wiecie jak ja sie boje ze mi tam dzidia ocno przyciska i szew mi co tam robi ... boze umre a jutro chyba nie pojade...

najgorsze jest to ze i opolski moj gin jest na urlopie a do profesora nie mam nr :( z reszta on tez na urlopie. kurde a oni nie odbieraja tel na urlopie :( toz sobie lekarzy wybralam :(
 
Do góry