reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

adusia mocno trzymam kciuki mocno mocno !!!!!!! &&&&&&& musi byc dobrze zla passa musi sie skonczyc!!! tulam i nie martw sie bo musi byc dobrze !!!

salomi lena r pisala na staraczkach ze wsio ok :) u mnie ok dzidziuskowi szybko bije serduszko ale nei chcialo mus ie mierzyc ile :/ bo powiedzial z epozniej bedzie mierzyl dupek jeden :/ wkurzylo mnie to a jak sie zapytalam czy gdzies 150 to powiedzial o napewno wiecej ! wiec moze rzeczywiscie bedzie dziweczynka. teraz sobie tak mysle ze wtedy jak mialam tak duzo jednorazowo tego brazowego sluzu to wlasnie byl resztek tego krwiaka... hmmm nie wiem na tym wczorajszym sprzecie go**o bylo widac ale za tydzine jade do profesora i tak zobacze wszystko... wydaje mi sie nawet ze troche zle zmierzyl dzidziora mojego ale to tez sie wsio dowiem za tydzien :)
 
reklama
Gufi jedz czosnek nawet jak nie lubisz ;) i tez wykorzystaj sol emska, ja stosowalam do obrzeku gardla, ale przed chwila wyczytalam u nas ze na przeziebienie tez super wiec co Ci szkodzi wyprobowac.

a dzisiaj sie zastanawialam czy Szwarou jest jedynym tatusiem na BB? :)

wogole tak mi strasznie smutno ze mamy ostatnio takie przykre wydarzenia, nie sadzilam ze wirtualnie mozna tak przezywac.. ale prawda jest taka ze "wszystkie plyniemy na tej samej lodzi.." i dlatego sie tak jednoczymy ehh w sumie ciesze sie ze wirtualnie bo na zywo nawet sobie nie wyobrazam..
 
Cześć dziewczyny, możemy dołączyć?
To znaczy ja i moja 8. tygodniowa fasolka (a może raczej fasolek, chociaż mogę się mylić :-)).
Podczytuję Was od jakiegoś czasu i naprawdę współczuję dziewczynom, które walczą o swoje maleństwa. Sama starałam się nie angażować do pierwszego usg za bardzo, bo nie dalej jak parę miesięcy temu moja bliska przyjaciółka miała puste jajo płodowe a potem w następnym cyklu ciążę biochemiczną. Koszmarne przeżycie dla niej i dla najbliższych. :-(Ściskam mocno wszystkie niepewne, walczące mamy i trzymam kciuki, żeby wszystko się udało.
 
Joanna witam serdecznie, ciesze się że w końcu pojawiła się dobra wiadomość na forum
adusia3 kochana trzymam ogromnie mocnoo moccccno kciuki za Was! o której będziesz miała wyniki badania?? Spokojnie, lekarze to dupki i często się mylą.
Ja niestety dziś w domu - zemdlałam na przystanku. Dzwoniłam do szefa że nie przyjdę do pracy oczywiście wielce niezadowolony. A mnie serce strasznie szybko bije... może to ta pogoda?? Teraz znów ciśnienie 85/50 a po tym jak zemdlałam było 130/60 i tentno 130. wy tez tak macie? czy powinnam się martwić?? Wstałam rano o 6 to miałam taka karuzelę jakbym była pijana...:crazy:
PS Przejrzałam listę grudniowych mam i widzę, że wiele z nich się nie odzywa od pewnego czasu czyzby zrezygnowały z forum??
 
Witam!
Wczoraj to nic nie pisałam, po tych wszystkich wiadomościoch załapałam doła...:-:)-(nawet nie zdawałam sobie sprawy że jest tyle poronień....straszne to jest:-( Nie jestem typem panikary, niby nie mam powodu ale samej mi się udzieliło i jestem poddenerowana, wizytę mam dopiero za ponad dwa tygodnie o czizyyyss:wściekła/y:tyle bedę chodzić w nerwach.....

Strasznie Wam współczuję dziewczyny:-:)-:)-(

adusia bardzo mocno myśle o tobie i Twoim Maluszku, Po prostu musi być dobrze!!!!!!!!:tak:
 
Nie było mnie kilka dni, a tu takie rewolucje:no:

Motylek bardzo mi przykro, nie sądziłam, że tak to się zakończy. Współczuję Ci ogromnie.

Adusia trzymam kciuki za ciebie i Twoje maleństwo.

Ja mam na szczęście bardzo pozytywne wieści :-) - wszystko jest w porządku, serduszko bije 160/min. Za 2 tyg mam usg genetyczne i test podwójny, więc kolejny stres mnie czeka, ale jestem dobrej myśli, dzidzia musi być zdrowa!!!

Wiolcia może ty za mało jesz? Jaki masz cukier? Mnie się raz zdarzyło prawie zemdleć podczas pobierania krwi (wpływ miało kilka czynników) i miałam 71.

Witam nowe mamusie:happy2:
 
reklama
adusia;-) - kciuki złapane
koniecznie odezwij się jak odbierzesz wyniki


wiolcia, a nie myślałaś o tym, żeby iść na zwolnienie. Skoro nie czujesz się dobrze to może lepiej na jakiś czas chociaż odpuścić.
Ja osobiście w pierwszej ciąży z synkiem pracowałam do 7. miesiąca włącznie, a teraz jestem już od trzech tygodni na zwolnieniu. Mam bardzo stresującą pracę i stwierdziłam, że nie warto ryzykować.
Mam sporo czasu dla Matiego (jest teraz w pierwszej klasie) no i w cudowny sposób się obijam:-D jest bosko...
 
Do góry