reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Ja zaprowadziłam Zuzkę na 8.30. Kilkoro dzieci płakało (głównie chłopcy ;) ) ale Zuzka była dzielna! Nie miała czasu za bardzo się nawet ze mną pożegnać:) jeszcze godzinka i po nią idę:) Już się nie mogę doczekac!!!!!
 
reklama
Uffff, troszeńkę mi lżej :zawstydzona/y:

Ja zaprowadziłam Alanka na 8 i "już" o 12 pędziłam po niego, akurat myli rączki po obiadku :tak:, podobno był grzeczny, wszędzie wchodził, w łazience poodkręcał wszystkie krany :szok::-D:-D:-D, i broił za trzech :-D:-D:-p, no, a ja jak, to ja - beczałam rano i jak go odbierałam :zawstydzona/y::zawstydzona/y:totalnie się rozkleiłam :-(, mam tylko nadzieję, że jutro już będzie lepiej

Do jutra muszę podjąć ostateczną decyzję w jakich godzinach Alan będzie chodził, i chyba póki co dam go od 8 do 12, bo na dłużej to bym chyba wymiękła, a tak to zaraz po obiadku do domku.


Niunio właśnie sobie słodko śpinka :tak:
 
moje dziecko zachwycone przedszkolem hhahaha ledwo co dalo sie go oderwac od zabawek:)jak robilismy pappa ciociom to mowi ze jutro tez przyjde do przedszkola hurra:) hahah a ja tak panikowalam:)
 
hej
u nas przeszlo bezstresowo...byl bardzo grzeczny bawil sie zabawkami,bardzo ladnie jadl...i mówił ze było fajnie i ze jutro tez pojdzie :)
zobaczymy rano :)
 
U nas też bez stresu:) Zuza nie chciała wyjść:) Panie powiedziały ze Zuzia wycierała noski tym płaczącym:) Wszystko ładnie jadła i w ogóle było w porządku.

Czy wasze dzieci same siadają na kibelek??????
 
Agatkas Alan tylko sam sika na stojąco, a jak chce kupkę to mnie wola, dupkę chce sam wycierać, ale jeszcze nie potrafi, więc jeszcze mu pomagam :tak:

Alan od ok 13 spał do 16 a jak go budziłam, to mówił, że jeszcze chce paćku :szok::szok:

hmmm, pół dnia będzie w przedszkolu, a drugie pół prześpi w domu :confused::baffled::szok:, ten to ma życie :-p:-D:-D:-D
 
u nas również bezstresowo....i wiecie że żadne dziecko nie płakało:szok:w Julci grupie...wychowawczynie same są w szoku

Jula zadowolona i che chodzić....

po przedszkolu umówiłyśmy się z mamami z Juli grupy na spacer i pospacerowaliśmy po skansenie a dzieciaczki jak super ze sobą sie bawiły...będziemy powtarzać takie spotkania niech sie maluchy poznają takze poza przedszkolem
 
reklama
Dziewczynki kochane-aż łza mi się w oku zakręciła, jak czytam o tych naszych Maluszkach. Jeszcze niedawno zaczynały siadać, stawiać pierwsze kroczki a tu PRZEDSZKOLAKI. Buziaki dla wszystkich dzieciaczków i dla dzielnych Mamusiek, cmok, cmok :-D
 
Do góry