reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Kankiya co serwujesz na obiadek? bo mi juz pomysłow brakuje:-p dzisiaj chyba barszcz czerwony zmontujemy:-):-D
nalesniki po meksykańsku zapiekane z serem żółtym;-) mój B je uwielbia, więc jak nasmażę duzo naleśników mam go z głowy nawet na 2-3 dni:-), a Biance gotuję makaron i mieszam z farszem i też zje ze smakiem
;-)
 
reklama
oj zapominajko on cie tylko tak straszy zaufaj sobie i idz za glosem serca a serce podpowiada " chce nowe buty chce nowe buty......":)
:-D popieram:-D

Myszqo te beżowe sandałki są zajebiaszcze:-)

chciałam Biankę położyć spać po spacerku, bo wstała o 7, ale ona nie chce, więc zaraz spadamy znowu na spacerek.
 
:-D popieram:-D

Myszqo te beżowe sandałki są zajebiaszcze:-)

chciałam Biankę położyć spać po spacerku, bo wstała o 7, ale ona nie chce, więc zaraz spadamy znowu na spacerek.


W takim razie po powrocie przepis poprosze:-p nalesniki umiem usmazyc, ale dalej to juz nie wiem...:zawstydzona/y:

U nas sie przejasnia wiec po drzemce tez pojdziemy do parku
 
oj zapominajko on cie tylko tak straszy zaufaj sobie i idz za glosem serca a serce podpowiada " chce nowe buty chce nowe buty......":)

A sumienie na to: "będzie rozwód z orzeczeniem o winie"

Myszqo butki jedne o drugie super, choć w tych szpilkach nie umiałabym chodzić.

U nas się zaczyna chmurzyć...
 
Ja niestety nie przeszłam do następnego etapu. I zaczynam poszukiwania pracy od nowa. No cóż - niech żałują, ich strata :-D:-p

pewnie że tak....

Tygrysku a Ty poszukujesz pracy...czy dobrze Ci w domku??;-)

Zapominajka a propos sumienia:-D

Myszqa buciki super...ale w tych szpilach to ja umiałabym tylko stać:-D
 
Cześć dziewczyny
Piękna pogoda u nas. Mati dzisiaj na dworze malował farbami, no i już je całe wypaćkał :zawstydzona/y:

Tygrysku sklep w Borku Wlkp.
 
hej dziołszki....
jejciu nie wiem co mialam napisac wam....nie pamietam...:zawstydzona/y:
czasu mi brakuje szok normalnie....teraz otwieramy drugi sklep,mężowy jeszcze maluje w nim :szok: no ale cóż...oby się opłaciło....
Agaciu jeśli można wiedzieć jaki masz metraż i ile płacisz za wynajem? Powodzenia w biznesie :tak:
U nas dzisiaj było tak pięknie.....ślicznie wręcz :-)
Ja też bym sobie jakię butki kupiła....Tygrys dawaj fotyyyyyyy:-D
 
reklama
Ja niestety nie przeszłam do następnego etapu. I zaczynam poszukiwania pracy od nowa. No cóż - niech żałują, ich strata :-D:-p
pewnie, jeszcze będą żałować a na Ciebie kochana czeka jeszcze lepsza posada- tak miało być;-)

Myszqa buciki super...ale w tych szpilach to ja umiałabym tylko stać:-D
:-D:-D lepiej siedzieć Madzieńko;-):-)

my byłyśmy po południu na 75-tych urodzinkach prababci Bianki, wczoraj do wieczora męczyłam się z tortem na tę uroczystość,ale w miarę wyszedł i odetchnęłam dziś z ulgą:-)
 
Do góry