reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

No faktycznie mamuleński się rozkręcaja....

Położyłam mojego katarka małego spac....o ile zaśnie chociaz po dzisiajeszej nocy to ja na jej miejscu bym padała na twarz:p hahah
ale na dzien dobry zielona herbatka zamiast kawy- staram się rzucic, jakkolwiek to brzmi :p hahaha

I jakos daje rade;) teraz miętówka i ciasteczka....ktos chętny????
Co do obiadku....hmmmmm moze talarki????

Swoją drogą ciekawe jak tam Anoli....czy już dzidzią czy jeszcze się meczy....napisze do niej eskA;)
wpadłam zobaczyć czy urodziła ????
 
reklama
dzien dobry piatkowo:)

wstawac leniuchy!!!!:)
u nas szaro buro i pponuro.....
ech....tak mi sie nic nie chce a obiecałam ciotecznej bratowej ze ja odwiedze .....och ja leniwiec...
 
dzień dobry mamusie...
ale mi się dzisiaj nic nie chce.....masakra:-(
co za dzień...pada,szaro i do dupki:baffled:
kawa nawet nie pomaga .....
ale dzisiaj stękam od rana:zawstydzona/y:
 
wrocilismy od hani i jstem w szoku jak filip zobaczyl hanie to na zaczal sie pzytulac do niej glaskac po glowce za raczke trzymac normlanie nie wiedzialam co powiedziec!!!! szok hahha
 
Witam i ja:)

Dopiero teraz ,bo od wczoraj od okolo 17 nie mam internetu.....
podłączyłam się w koncu do sąsiadki chyba:p hahahah zaraz mnie pewnie wyrzuci jak sie zorientuje;P

u nas tez szaro, buro i zimno:((((( a ja tak tesknie za słoneczkiem....
poza tym siedzimy z Mari w domku.....mała ma stan podgorączkowy od wczoraj wiczorka do tego ten katarek....a ja chyba zatoki...
zawsze cos....tak mnie głowa boli....dzisiaj juz nie brałam tych tabletem ibum grip i zatoki,bo byłam po nich jak na chaju:p serio:p

A tak to ANOLI kochana oficjalne GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!! Malutka jest przecudowna!
zdrówka dla chorowitków;*
 
Witam;
ja nie mam NK, więc niestety nie widziałam.

Aloli gratuluję i życzę wam duuużo zdrówka!

U nas też brzydka pogoda. Deszcz leje i jest zimno okropnie...
 
reklama
Dzieki Bogu,ze moj mis poszedł do tych od neta i przyszedł pan od spraw technicznych,bo oakzało sie,ze na zewnatrz w podłaczeniu modemu sie odłączyło..... naszemu sasiadowi zakładali neta teraz w tyg i widocznie cos poruszyli....

Teraz juz jestem na miejscu:) hahahha
 
Do góry