reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Cześć dziewczynki!:-) Już jesteśmy!:-D


Co u Was dziewczynki????
Zapominajko, Mamusiu, Kokusiu jak tam diety? Ja się muszę wziąć od poniedziałku bo troszkę mi przybyło po tych deszczowych wakacjach:)


u mnie minus 20kg, ale walczymy dalej, bo jeszcze 20kg przede mna, brzuch nadal jak w 6 mies ciazy:-((((((
mialam miesiac przerwy w diecie ze wzgledow fianansowych, ale juz jest oki


dziendoberek dziewczynki
u nas juz w koncu zapalenie jamy ustnej poszlo sobie
weekend spedzilismy w trojmiescie, pogoda nma dopisala wiec jest oki, ide na dukanowe zakupki, o w lodowce tylko swiatlo
 
Witam

Mamusiu, ale sobie wysoki cel postawiłaś, gratuluję takiego wyniku !!!

Byliśmy wczoraj na koncercie Kasi Kowalskiej i Ani Wyszkoni, było super, Maja bawiła się na całego, aż w końcu padła jak wracaliśmy do domu. Troszkę się ochłodziło, ale jak dla mnie taka pogoda jest super, można spokojnie wyjść na spacer i się nie spocić.
 
Jeśli chodzi o diety to ja raz na kilka miesięcy robię kilkudniową oczyszczającą, natomiast jak dla mnie nie ma opcji być na t3akiej długotrwałej diecie, oczywiście do super laski jeszcze mi daleko, ale nie jest źle.

Od jakiegoś czasu chodzę na fitroll i jestem bardzo zadowolona z efektów, skóra wyraźnie się poprawiła, ujędrniła, już nie wisi aż tak bardzo jak kiedyś. Nadal jest zwisająca, ale coraz lepiej to wygląda, no i cellulit wyraźnie się zmniejszył, co nie sądziłam że jest możliwe bo miałam przeokropny ;/ Staram się chodzić 3x w tygodniu.
 
zanplo
cel wcale nie wysoki, poniewaz zeby wygladac jak czlowiek to musze jeszcze z 30 kg zrzucic, ale i na razie bede szczesliwe jak kolejne 20kg spadnie

olcia, gdyby ja wazyla tyle co ty to tez by mi wystarczyly kilkudniowe dietki, atak musze byc na nich wiecznie
 
Mamusia, ale ja wcale tak mało nie ważę - teraz 65kg, akurat jestem po 7 dniowej diecie, bo ważyłam już 68,5kg...
ja nawet nie marze o 7, a ty mi tutaj o 6 mowisz
Chciałabym nawet 69 ważyć :p

Ale damy radę nie mamusia!?

damy rade

a poza tym waga jedno, a wyglad drugie, chociaz schudlam od porodu juz 29 kg, to zaakceptowac siebie nie moge bo nadal mam nadwage i to mocna i brzuchol jest rozwalony, wiszacy, z rozstepami, jak sie poloze na bok to lepiej nie patrzec, bo wszytsko sie wylewa, najlepiej stac i nie siadac
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć dziewczynki ja widzę że tu tematy dietowe:-)

ja na dukanie ale nie bardzo rygorystycznie w dwa miechy straciłam 7 kg teraz waże 57 kg przy wzroście 157 cm i mam zamiar jeszcze ze trzy stracić

u nas dziś zimno ale i tak byliśmy na spacerze nawet w burze

a ja mam teraz problem z uchem- nabawiłam się zapalenia i dziennie jeżdżę do Bierunia na jakieś zabiegi na szczscie już nie boli

pozdrawiam
 
Do góry