reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Hej dziewczyny

Jutro jedziemy do szpitala tzn. juz dzisiaj. Trzymajcie za nas kciuki. We wtorek operacja , bardzo się denerwuje. Przeraża mnie myśl o narkozie :(.
 
reklama
witam!!!
ja też się melduję (raz na ruski rok)
agacia ja będę trzymała mocno i nie martw się wszystko będzie ok:-)
u nas dzuś trochę chłodniej więc samopoczucie też super
ja chciałam się pochwalić nasz jarek już na pieluchach tylko w nocy wow
ale mówić nie bardzo chce
pozdrawiam was wszystkie buziaczki
 
Siema laski:*

Zoza koza Ty "kozo " nasza czesciej wpadaj":*

Ewelew Ciebie poczesci usprawiedliwai ciąża:) ja od siebie poprosze o foteczki brzuszka;) i napisz jak sie czujesz kochana? zreszta moja prosba do wszystkich ciążowych....zapraszamy do albumu- ciążowe brzuszki:)

U nas pogoda rewelacja....niestety jak na zlosc wszyscy maja u mnie 2 zminae tesciowa, tata, kamil...masakra....nawet kumpele z bloku....bedziemy sie nudzily z Mari:)

ściskam wszystkie i kazda z osobna;*
 
Hej dziewczyny

Jutro jedziemy do szpitala tzn. juz dzisiaj. Trzymajcie za nas kciuki. We wtorek operacja , bardzo się denerwuje. Przeraża mnie myśl o narkozie :(.

Agaciu, nie denerwuj się kochana. Trzymam mocno kciuki :tak:

Siema laski:*

Zoza koza Ty "kozo " nasza czesciej wpadaj":*

Ewelew Ciebie poczesci usprawiedliwai ciąża:) ja od siebie poprosze o foteczki brzuszka;) i napisz jak sie czujesz kochana? zreszta moja prosba do wszystkich ciążowych....zapraszamy do albumu- ciążowe brzuszki:)

U nas pogoda rewelacja....niestety jak na zlosc wszyscy maja u mnie 2 zminae tesciowa, tata, kamil...masakra....nawet kumpele z bloku....bedziemy sie nudzily z Mari:)

ściskam wszystkie i kazda z osobna;*

To ja poczekam, aż mi wyskoczy ten brzuszek, bo narazie pojawia się i znika :-D

zozakoza-gratulacje dla Jarusia. A jak Ty tego dokonałaś??? Skoro Mały nie umie mówić, to skąd wiesz, kiedy mu się chce siusiu?
 
Dobry wieczór Mamusie:-)
I ja sie witam po dluzszej przerwie. U nas oczywiscie wszystko w porzadku, Fifi rosnie i rozrabia, niestety postepow nocnikowych u nas brak i z mowieniem tez srednio, ale na wszystko przyjdzie czas:tak: Ciaze podobnie jak przy Filipku jak na razie znosze rewelacyjnie, zaczynam sie powoli zaokraglac, ale brzus nadal nieduzy. Fotki mojego ciazowo-oponkowego brzucha wkleje jutro:tak: Po raz kolejny lekarz potwierdzil, ze pod serduszkiem mieszka mala ksiezniczka i teraz to juz ponoc na stowe i rzekomo zadnej niespodzianki przy porodzie nie bedzie;-) Za niecale 2 tyg jedziemy na wakacje, nie moge sie juz doczekac, bo na najblizsze 2-3 latka mam z glowy jakiekolwiek dalsze wyjazdy.

Agaciu 3mam kciuki za operacje, wszystko bedzie dobrze:tak:
vive wygladaliscie pieknie:tak: Ale mam niedosyt, zdjatek zdecydowanie za malo;-)
 
Ostatnia edycja:
Widzialam cudne...ale chce zobaczyć jeszcze w całości

Dobry wieczór Mamusie:-)
I ja sie witam po dluzszej przerwie. U nas oczywiscie wszystko w porzadku, Fifi rosnie i rozrabia, niestety postepow nocnikowych u nas brak i z mowieniem tez srednio, ale na wszystko przyjdzie czas:tak: Ciaze podobnie jak przy Filipku jak na razie znosze rewelacyjnie, zaczynam sie powoli zaokraglac, ale brzus nadal nieduzy. Fotki mojego ciazowo-oponkowego brzucha wkleje jutro:tak: Po raz kolejny lekarz potwierdzil, ze pod serduszkiem mieszka mala ksiezniczka i teraz to juz ponoc na stowe i rzekomo zadnej niespodzianki przy porodzie nie bedzie;-) Za niecale 2 tyg jedziemy na wakacje, nie moge sie juz doczekac, bo na najblizsze 2-3 latka mam z glowy jakiekolwiek dalsze wyjazdy.

Agaciu 3mam kciuki za operacje, wszystko bedzie dobrze:tak:
vive wygladaliscie pieknie:tak: Ale mam niedosyt, zdjatek zdecydowanie za malo;-)

Obiecuję więcej, ale nie dostałam jeszcze wszystkich zdjęć :-)

A tak w ogóle to dzień dobry. I dziękuję za wszystkie miłe komentarze na nk. Buziaki dla Was.
 
zozakoza-gratulacje dla Jarusia. A jak Ty tego dokonałaś??? Skoro Mały nie umie mówić, to skąd wiesz, kiedy mu się chce siusiu?(vive)
bo jarucha gada takie pojedyńcze słowa np:mama,tata,jaji(czyt jarek),daji(czyt darek),tak,i w tym słowniku jest również si czyli siku i w sumie już nic nie mówia jak czeoś nie chce to nie mówi nie tylko kręci głową albo pokzuje palcem jak coś chce,ale ja się już nauczyłam i rozumiemy się świetnie ha ha
a tak apropo to witam się z wami kochane dziewuszki
u nas chyba dziś będzie super pogoda a ja na popołudniu do roboty buuuuuuuu
ja już w ciąży prawdopodobnie nie będę (chyba że coś wyskoczy) ale SERDECZNIE GRATULUJĘ WSZYSTKIM ZACIĄŻONYM MAMUSIOM
 
reklama
Do góry