reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

hej My juz po sniadanku tzn Fifi bo ja tylko kawka z mleczkiem , zaczynam sie troszke odchudzać gdyz po swietach jakoś mnie wiecej:confused:
 
reklama
Wiecie co ja już nie wiem co mam robić z Jula dzisiaj spała w dzien 1,5 godziny i dopiero padla...chyba powoli bede uczyla ją niespania w dzień tylko jak ja przetrzymam jej kryzys:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

Madziu a o ktorej Jula śpi w dzień???? moze kładz ją wcześniej???

Tygrys to ty zaczynasz diete juz od sniadania?ja myslslam ze to sie z kolacji rezygnuje:-D
cicho byc :-D:-D nie znasz się:-D:-D:-D:-p
 
witam,witam!!!
jadna nasza koleżanka mnie zmobilizowała do chwilki dla was,jakoś nie starcza mi czasy żeby częściej zaglądać,młody zdrowy i straszny łobuz rośnie,nerwus z niego nieziemski ale to po mamie może uda mi się częściej zaglądać :-)
 
Witam się mroźno
U nas w nocy - 12 stopni:szok:

Bartek też ma dowód :blink:
Bartek też zaczął wymuszać płaczem, a dzisiaj odstawił taki cyrk że nie pozwoliłam mu grzebać w śmieciach że szok :szok: no prawdziwa rozpacz :baffled:
Madzia też ma dowód;-), no i też uwielbia grzeba w śmieciach,a szczególnie po obieraniu ziemniaków czy marchewki, czaji sie i jak tylko wyjde do salonu, to ona za obierkę i od razu spieprza:-D:szok::-D, juz pisałam że to taka śmieciara:zawstydzona/y::-D

Sluchajcie,a my dzisiaj bylysmy u kolezanki w odwiedzinach i zeby zapiac tego mojego malego czlowieka w foteliku,musialam sie tak napocic,no maly gnom,tak mnie zdenerwowala,cyrk na cale osiedle,wygina sie jak czlowiek guma,ja ja sadzam a ona-myk i juz wisi,nogi w dol i tylko glowa na foteliku,a do tego wrzask,jakby ja ze skory obdzierali:szok::szok::wściekła/y:...Wrocilysmy do domu,ja jej jajko na kolacje,pluje na odleglosc...no wiec wyjelam gada z krzeselka i tak latalam za nia po domu,zeby mi to jajko zjadla,bo inaczej mowie,nie zasnie...Nastepnie do lozeczka i tam nastepny cyrk,ja ja klade a ona wstaje,ja na dol a ona do gory,daje jej smoka-wywala...Wiec z tego wniosek jeden,albo to naprawde taki okres,ze juz sie kapnely dziećki,ze moga sobie foszyc...albo ja pisze list do Zawadzkiej,biorac pod uwage,ze trzeba napewno swoje odczekac...zrobie to zawczasu:oo::oo::oo:..

A co powiesz na to,ze my na dzis dnia mamy trzeciego pilota do dekodera:szok::szok::-D...Gdyz dwa tak jakby .... ulegly zniszczeniu...:dry:I aparat fot tez..jakby ulegl:sorry2:
:-D:szok::-D:szok::-D:szok:

Mati włączy mi zawsze rano laptopa, a w ciągu dnia jak jest właczony a ja idę do kuchni to z prędkością światła leci go wyłączyc, potem włączyc i nim wróce z kuchni to laptop jest włańczany i wyłańczany chyba z 10 razy.
W ciągu dnia wlacza i wyłancza mi tv - zawsze jak ogądam film.
Od pewnego czasu jak znajdzie papierek to leci do wyrzucic do kosza :szok:, nie wiem skąd to wie, ja go tego nie uczyłam :szok:. Więc mówię Wam nasze dzieci duuuuużo rozumieją.
No prosze jaki zdolny synuś i jaki czyscioszek, Madzia będzie wyciągac ze śmietnika, a on będzie za nia chodził i zbierał:-D:szok::-D
 
Kajaku a jak tam plany z powrotem,poukładaś już sobie cos?:-D:-D:-D
No poki co bedziemy sie rozgladac za lokum...
I tak sobie mysle,ze dam sobie dwa lata,chociaz Amo twierdzi,ze na swieta juz bedziemy mieszkac w Pl....Zobaczymy..Ja jako wierna zona dam mu szanse,niech tak sobie wierzy:-pJa mysle,ze jednak na wszystko potrzeba nam dwa lata:-DZobaczymy jak to sie pouklada...:sorry2:
 
bardzo smieszne:wściekła/y::-D:-D:-D
Zapomniałam dodać że pyyyyszna kawa z expresu z mleczkiem spienionym wylądowała zaraz za sprawą Zuzi na podłodze:)

witam,witam!!!
jadna nasza koleżanka mnie zmobilizowała do chwilki dla was,jakoś nie starcza mi czasy żeby częściej zaglądać,młody zdrowy i straszny łobuz rośnie,nerwus z niego nieziemski ale to po mamie może uda mi się częściej zaglądać :-)

No masz szczęście! Proszę mi sie tu często meldować:) Teraz ja tu zrobię porządek z leniuchami !;):-)
 
reklama
hihiihihi no tak ty sniadanie bedziesz jadla o 14.00:-D:-D
prorok jakiś czy co:szok::szok::szok::-D:-D
Tygrysek ja jadłam to samo co ty, tylko bez mleczka;-).

prawda że smaczne mamy śniadanko:-D:-D:-D

No poki co bedziemy sie rozgladac za lokum...
I tak sobie mysle,ze dam sobie dwa lata,chociaz Amo twierdzi,ze na swieta juz bedziemy mieszkac w Pl....Zobaczymy..Ja jako wierna zona dam mu szanse,niech tak sobie wierzy:-pJa mysle,ze jednak na wszystko potrzeba nam dwa lata:-DZobaczymy jak to sie pouklada...:sorry2:

kajka tylko pytanie na które święta:-D:-D:-D:-D
 
Do góry