reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Tygrysie ja posłusznie sie melduje na posterunku:tak:
a co do jesieni to ja nie przepadam od razu jakies doły mnie łapią i jest mi zle :no:
nio ja tez tak srednio przepadałam ale w tym roku już sie doczekać nie mogę :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: może dlatego że częsciej bywam w parku a tam tak ślicznie jest jesienią :confused::confused::confused::tak::tak::tak::tak: a co do sweterka to może juz sie stara robię i jak babcia lubię chodzic w sweterkach:-D:-D:-D:-D
 
A ja oprócz bólu głowy i pleców mam megaśnego doła, bo w nocy bym zgniotła moje szczęście ukochane. Usnęłam jak ssał, i przez sen zaczęłam się rozpychać i ten bidulek tak starasznie zawył, ze go matka w nocy gniecie,że szok.
 
nio ja tez tak srednio przepadałam ale w tym roku już sie doczekać nie mogę :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: może dlatego że częsciej bywam w parku a tam tak ślicznie jest jesienią :confused::confused::confused::tak::tak::tak::tak: a co do sweterka to może juz sie stara robię i jak babcia lubię chodzic w sweterkach:-D:-D:-D:-D


Tylko nie babcia Tygrysie i nie stara, bo my chyba ten sam rocznik! :-)

A ja oprócz bólu głowy i pleców mam megaśnego doła, bo w nocy bym zgniotła moje szczęście ukochane. Usnęłam jak ssał, i przez sen zaczęłam się rozpychać i ten bidulek tak starasznie zawył, ze go matka w nocy gniecie,że szok.

Ja też ostatnio się położyłam na Zuzi:) Ale tylko kwękneła zdziwiona:)
 
Witajcie po weekendzie

Widzę, że produkcja marna :-D
Wczoraj byliśmy na urodzinkach mojego chrzesniaka, mały był gdzeczniutki, połowe urodzinek przespał, mieliśmy grila, wiec mały sobie na dworze zasnął i spał 2,5 godziny, mimo meeeega hałasu :-D.
Przyjechalismy do domu i zaraz poszedł spać.

Nauczył sie sam siadac, i teraz jest nie do opanowania, nawet nie mogę go ubrac, bo zaraz na brzuszek i mysk juz siedzi. Robi to w 4 sekundy, normalnie szok, tak sobie wycwiczył to siadanie. Pierwszy raz usiadł sam w tamta niedziele a dzisiaj jest juz perfekcjonistą w tym. No i staje mi w łózeczku. Obnizylismy mu poziom łózeczka i okazało się, że na tej wysokości lepeij mu się wstaje :baffled:.
 
Tylko nie babcia Tygrysie i nie stara, bo my chyba ten sam rocznik! :-)



Ja też ostatnio się położyłam na Zuzi:) Ale tylko kwękneła zdziwiona:)

A ja oprócz bólu głowy i pleców mam megaśnego doła, bo w nocy bym zgniotła moje szczęście ukochane. Usnęłam jak ssał, i przez sen zaczęłam się rozpychać i ten bidulek tak starasznie zawył, ze go matka w nocy gniecie,że szok.


hihihi Agatkas no wiesz nim się obejrzymy to babciami będziemy hihiihih:-D:-D:-D:-D a mlode to my jeszcze jestesmy fiu fiu i piekne i wogule naj naj:-D:-D:-D

oj dziewczyny hehehe ale to musialo fajnie wygladac takie zdziwione minki Zuzi i Kubulka ze ich mamy przygniataja o co chodzi??????:-D:-D:-D:-D
 
masakra, ale ma lenia:sorry2: nic mi się nie chce
jeszcze wieczorem jadę do mamy bo jutro muszę podpisać listę(zasiłek) i czeka mnie pakowanie czego nie cierpię - każdy wyjazd nawet jednodniowy taka przeprawa, że szok zresztą same wiecie,
Bianka przysnęła więc mam chwilę dla siebie:tak:
 
oj dziewczyny hehehe ale to musialo fajnie wygladac takie zdziwione minki Zuzi i Kubulka ze ich mamy przygniataja o co chodzi??????:-D:-D:-D:-D
mnie tam wcale nie było do śmiechu, nawet teraz jak pomyślę to mi skóra cierpnie. Jak to w ogóle mogło sie stać. Przecież jas wiedziałam, z eon koło mnie a i tak tym łokciem jakoś go przygniotłam:no::no::no:. Ale chyba nic mu nie zrobiłam:-:)-:)-:)-:)-(
 
reklama
ja też się witam!!!
my już po weekendzie było super tylko młody mi gorączkował 39,4 w piątek ale mu przeszło i jest ok
kankiya zdrówka dla bianeczki
kana gratulejszyn dołączysz do nas zamężnych laseczek hi hi hi
pytia powodzenia z interesem
i sto latek dla wszystkich solenizantów z całego weekendu bo mam zaległości
 
Do góry