reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Ja tylko na chwilkę....zajrze wieczorkiem,,,,,

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów!!!!!!

Muszę się wam pochwalić, mój kochany mąż kupił mi laptopa i to wasza zasługa :happy::happy::happy:...bo odkąd dostałam nagane :zawstydzona/y:za brak udziału na bb przesiaduje wieczorem przy komputerze i mąż nie może dostać sie do kompa
huraaaaa:happy::happy::happy:

ide kąpać malutką, bo dzisiaj maruda z niej, że hoho, przez cały dzień tylko na rączkach , spała zaledwie 1h a teraz to juz masakra..moze w końcu zasnie

 
Hej

Fajna dzisiaj była pogoda, więc posiedzieliśmy trochę na dworze. Teraz czekam na mojego K z obiadem.
Bliźniaki fajnie, że udało się naprawić auto.
Kaja sliczna miki :-D
Villemo super , że mąż sprawił ci taki prezent. Mój mi kupił jak byłam w ciązy i musiałam leżej, a akurat miałam w tym czasie urodziny wiec to tak na urodziny. A teraz jak się zbliża jakaś okazja to wciąż mi mówi no przecież dostałaś laptopa to juz prezentów się nie spodziewaj do 2015 r. :-D.
 
Agacia no to super ...zero prezentów nie zniosłabym...ja je uwielbiam....zrezta pewnie jak kazda z nas:)

Kaju awaterek śliczny:*

Villemo zazdorszcze kompa..ja musze sie na razie zadowolic stacjonarnym:(
 
Agacia no to super ...zero prezentów nie zniosłabym...ja je uwielbiam....zrezta pewnie jak kazda z nas:)

Kaju awaterek śliczny:*

Villemo zazdorszcze kompa..ja musze sie na razie zadowolic stacjonarnym:(
Wiesz on tylko tak zartuje i prezenty i tak dostaje ... ja bym mu nie dała zyc jakby mi nie kupił czegos na jakąś okazję :-D
 
reklama
Do góry