reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Wybaczcie ze dzis tylko o sobie...
Nie dosc ze jestem niewyspana, poszlam spac po 4, jeszcze mialam w nocy wielka klotnie z moim Gamoniem:crazy: i obudzilam sie przed 9 czyli cos kolo 4 godzin snu to jeszcze dostalam popoludniu mega kataru i czuje sie podle. Zaraz ide spac. Mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej.


ahhh Nikado kochana sto lat!!
 
reklama
Nikado sto lat a nawet więcej!!!!!!!!!!

U mnie pogoda do bani, od rana pada, wieje okrutnie i strasznie zimno.Jesień idzie czy co????Zamiast spacerku do parku zrobilismy sobie turne po sklepach, zaczęły się pierwsze wyprzedaże, tatuś się obłowił w Diversie, ja kupiłam sobie żółte buty i teraz torebki nie mogę znaleźć pod kolor.Stwierdzam, że moje maleństwo nie lubi sklepów, jest przestraszona tłumem ludzi i ta głośna muza w marketach....

Opole?????????nawet nie wiedziałam, że juz jest.Tak mało odlądam TV.
 
landryneczko-ja tak trochę żartowałam z tym przyjazdem, bo narazie z małym dzieckiem nigdzie się nie ruszymy. Chociaż mój G bardzo chciałby do Włoch polecieć, bo jeszcze nie był. Więc może w przyszłości...

Cyprysiowa-zdrówka :tak: Mnie już katar przeszedł i na szczęście tym razem skończyło się tylko katarkiem.
 
A ja juz wzialam goraca kapiel , pomalowalam paznokcie u stóp i dłoni i cholercia spac mi sie nie chce:eek: moze jutro jak bedzie pogoda znnow sie wybierzemy do zoo :-p:-p:-pMadziu zazdroszcze ci tego jeziora i tej dzialeczki tam echhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:sorry::sorry:

Cyprysiowa zdrowka zycze
 
ja jestem:-D:-D,

Nikado jeszcze zdążyłam - STO LAT KOCHANA!!!!!!!
Cyprysiowa zdrówka życzę;-)

My dalej mamy gorączke:-(, nocka była fatalna - zobaczymy jak będzie dzisiaj:-(
 
reklama
Do góry