reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witaski przytulaski dla wszystkich!!!:-):-):-)

Przede wszystkim jeśli są nowe rozpakowane to gratuluję a tym które nadal w dwupaku 3majcie się!!! już niedługo!!!:-):-):-)

Dawno nie zaglądałam,ale naprawdę brak czasu....mam nadzieję że u Was wszystko ok.....
U mnie dużo lepiej...Oliwce trochę ulżyło...kolki są rzadziej i dużo mniej intensywne...od kilku dni przesypia mi prawie całą noc...zasypia ok 23 i budzi sie 6-7 rano....za to w dzień śpi bardzo mało...jest bardzo aktywna i czasem prześpi tylko dwie godzinki...

ściskam wszystkie Was bardzo mocno i buziaki dla Naszych maluszków!!!



Yoka witaj:tak::tak: oj dawno Cie nie bylo:tak::tak: ciesze sie ze Oliwce sie poprawilo i ze teraz i Ty sobie mozesz troche odetchnac chociazby psychicznie gdyz takie ataki kolki oj potrafia czlowiekowi dac w kosc:-:)-:)-(
 
reklama
dzwoneczka tez nic nie słyszałam o badaniu bioderek tutaj, ale moze dziewczyny na wątku mamy z uk cos wiedzą.
Ja po 6 tygodniach od porodu zapisze sie do pl gin w londynie. Oczywiscie tutaj do GP tez pójde, ale tylko dlatego, ze ma obejrzec tez dziecko, bo tak to bym wogóle nie szła.

Paszport zamierzam wyrobic najpierw tymczasowy i jak polecimy w kwietniu to chce małą zameldowac w pl i zrobic jej pesel.
Gdzies czytalam na forum ze po paszporcie rocznym tymczasowym wcale nie trzeba robic piecioletniego mozna zrobic znow tymczasowy. Niestety nie moge reczyc ze to prawda.

Kaja chyba zostałas oszukana, ale nie chce krakac:-(

Yoka super ze dobrze sie miewacie, całuski dla Oliwki:-)

BlackWizard mi rozstepy wyszły jak juz byłam po terminie, a tak sie cieszylam ze mnie to paskudztwo ominęło:baffled:
 
Masakra,jakby czlowiek spal na kasie to moglby czlowiek machnac reka..A ja poczytalam opinie na kafeterii i normalnie jestem na siebie wsciekla ze dopiero teraz.A moj maz mnie glaszcze po glowie podsmiewujac sie z mojej glupoty:dry:
 
Cześć dziewczyny:-) Bardzo dawno już do Was nie zaglądałam....Gratuluję wszystkim rozpakowanym mamusiom:tak: Ja jestem wykończona,bo nasz mały troszkę nas męczy;-) W końcu zjada nam 120 ml mleka,ale więcej nawet nie tknie i budzi się na jedzenie co 2-3 godziny.W nocy też:zawstydzona/y: W dzień prawie nie śpi i tylko woła jeść,a w nocy się budzi,a czasem nawet wstaje o 5 rano i potrzebuje uwagi,bo inaczej jest marudzenie...Marzy mi się żeby zaczął spać chociaż po 5 godzin.Zaliczyliśmy już lekarza,bo miał katar,a dzisiaj byliśmy znowu,bo od tygodnia ma okropną wysypkę na buzi.Na razie dostaliśmy maść.To tyle u nas.Mam nadzieję,że u Was wszystko dobrze:tak: Pozdrawiam wszystkie gorąco:-)
 
Witam wszystkie mamy!
od niepamiętnych czasów nie miałam możliwości usiąść do kompa, tak to jest jak nie ma żadnej pomocy przy maluszku, ani babci , ani cioci, ani nikogo :baffled:. Tylko ja i Mój , a Mój właśnie od kilku dni leży chory i nawet nie może Michałka przewinąć - dosłownie nic. Miał taką gorączkę i taki był słaby że musiałam pogotowie wzywać bo prawie stracił przytomność :szok::baffled::szok: na szczęście nie zabrali go do szpitala ,bo chyba bym już oszalała. Jedno dobre że Misio jakoś się trzyma i jest taki grzeczny, tylko je śpi i rośnie , czasem pogapi się na mnie, posłucha muzyczki, minki porobi o taki jest dobry ,że się boję ,żeby mu nie przeszło :-D Klara tez mamie pomaga jak może już się chyba przyzwyczaiła do braciszka nawet kąpie go ze mną bo Mój nie może. Pozdrawiam was wszystkie!- czasem trochę poczytam ,ale nie daję rady pisać z braku czasu , może jak Mój się wykuruje to będę mogła przysiąść na chwilkę. Trzymajcie kciuki żebym ja się nie rozłożyła bo to by był koniec świata!
 
Paszport zamierzam wyrobic najpierw tymczasowy i jak polecimy w kwietniu to chce małą zameldowac w pl i zrobic jej pesel.
Gdzies czytalam na forum ze po paszporcie rocznym tymczasowym wcale nie trzeba robic piecioletniego mozna zrobic znow tymczasowy. Niestety nie moge reczyc ze to prawda.

Anoli juz pisałam ale powtórzę...dzieciaczek do 5 roku zycia z urzedu ma paszport roczny, dopiero na wasze żądanie możecie wyrobić mu pięcioletni ale nie musicie...możecie co roku wyrabiać roczny tymczasowy...
Na chwilę obecną takie sa przepisy:tak:

Jak maleństwo skoćzy 5 latek będziecie musieli zrobić paszport na 5 lat...

Tylko czy nie bardziej opłaca się Wam zrobić pięcioletni i mieć z głowy:blink:
 
Madzienka czytałam twojego poprzedniego posta, ale jakos mózg mi chyba dzis nie pracuje:rofl2: Dzieki za powtorzenie informacji:-)
 
Cześć dziewczynki :-)


My po szczepieniu i tak się cieszę , że kupiliśmy Hexę 3 w 1 bo taki krzyk przeżywać kilka razy to ja dziękuję.
Prawie z Oli płakałam. Ale już po bólu i wszystko ok :-)


Oli waży już 5 400 kg i ma 75 centyl czyli ponad przeciętną z czego się cieszymy bo ani za dużo ani za mało :-)

W weekend wracamy do Wawy bo M ma rozmowę kwalifikacyjną więc zobaczymy co i jak :-)


Nosimy się również w razie czego z zamiarem wyjazdu do Irlandii do wuja więc nie jest tak źle :-)


Pozdrawiam Was Serdecznie :-)
 
Marzycielko ale nam Oli rosnie jak na drożdzach. Trzymam kciuki za twojego meżczyzne:-)Decyzja o wyjezdzie bedzie trudna obyscie nie musieli jej podejmowac. Sama jestem daleko od rodziny wiec wiem jak jest.

A nam własnie odpadł pępuszek i jutro idziemy do kontroli:-)
 
reklama
witam!!!
my już po krótkim spacerze,niestety starszego syna trzeba do szkoły odprowadzać no i niestety mószę zabierać też maluszka bo nie mam co z nim zrobić także fajnie się mam co nie,ale przynajmniej się zachartuje,teraz sobie cyca ciągnie i przysypia
mam pytanie w sumie to do tych co rodziły jakieś 4 tyg temu czy wy jeszce krwawicie bo ze mną coś chyba nie tak bo ja nadal w sumie nie mam zadnych dolegliwości oprócz tego i trochę mnie to martwi bo ja mam małe mięśniaki i boję się ze coś z tym się pokopało
a bliżniaki jaki ty masz ten leżaczek bo ja mam chico i wydaje mi się że młody w nim ma niewygodnie, poprostu jakby był za duży ten leżaczek i on się w nim topi
 
Do góry