reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
chyba wreszcie sie zaczelo :-D:-D:-D:-D mam skorcze co 5 min odkad wrocilismy z imprezki sylwestrowej... ale nadal siedze w domu czekam az sie nasila
mam nadzieje ze to dzis odezwe sie jak tylko bede mogla
jak na nowy rok to niezle sie zaczyna !!!
 
dorotko - witajcie w domku :)

landryneczka - mam nadzieję,że tulisz już swojego maluszka.

A tak w ogóle, to witam noworocznie. Dziś w nocy urodził się synuś naszych przyjaciół :tak:
 
Hej, witam wszystkie Mamusie, dawno mnie tu nie bylo, a to dlatego, ze juz od 18.12 jestesmy we trojke:), tyle, ze na poczatku mielismy klopot i z zoltaczka i z infekcja a teraz to juz tylko walczymy z zoltaczka:(.
A poza tym to spie na stojaca, bo karmimy sie co 3 godziny ( przy czym karmienie trwa i trwa...:).
Nowy Rok przywitany z maluszkiem na karmieniu:), nie bylo wiec szampana tylko mleczko:)
A na koniec przesylamy wiele cieplych usciskow i zyczen na ten Nowy 2009 Rok!!!
pozdrawiam
Mama Ignasia
 
Sabi, ja przywitalam Nowy Rok w ten sam sposob :tak:

No, i rowniez zyczymy wszystkim Szczesliwego Nowego Roku :-D Oby Wam sie maluszki zdrowo chowaly :-D
 
Witajci kochane
wszystkiego najlepszgo w Nowym Roku oby maluszki rosly zdrowo i spelnimy sie wam wszystkie marzenia no i nierozpakowanym zycze szybkiego malobolesnego i bezproblmowego rozwiazania

Cyprysiowa..moje gratulacje dla Adriana..suuper..hehe widac 29.12 .2008 byl super udanym dniem... bo my tego dnia wstapiismy w zwiazek malżenski..:)
 
Sabik ogromne gratulacje:-)
Pytia ale maluszek wybrał sobie noc, gratulacje dla przyjaciół:-)
landryneczka czekamy na dobre wiesci:-)

a ja sciagłam wczesniej mleczko i nawet wypilam pare łyczkow szampana. Nie piłam alkoholu wieki i po jednym łyku miałam juz szum w główce:rofl2: Nowy rok przywitalismy w trojeczke i to bedzie chyba nasz najbardziej pamietny sylwester w zyciu:-)
 
reklama
Witam Noworocznie

Życzę Wam Kochane Grudniowe Mamusie wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. dużo zdrówka, spełnienia najskrytszych marzeń, dużo radości, jak najwiecej optymizmu i wiary w lepsze jutro oraz aby Wasze maluszki zdrowo się chowały
życzy VILLEMO
 
Do góry