reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Marzycielka - więc wszystkiego dobrego z okazji Waszej rocznicy! Dużo miłości i wytrwałości!

Ale jestem ciekawa, co tam u Dorotki:-D
 
reklama
Jestem tylko na kwilke.....wrzuciłam zdjateczka malutkiej MARICZKI w galerie.... zycze Wszystkim spóznionych Wesołych Świąt i wszystkiego dobrego w Nowym Roku..buziaczki dla kruszynek:*:*:* :-):-):-)
 
Jestem tylko na kwilke.....wrzuciłam zdjateczka malutkiej MARICZKI w galerie.... zycze Wszystkim spóznionych Wesołych Świąt i wszystkiego dobrego w Nowym Roku..buziaczki dla kruszynek:*:*:* :-):-):-)

Witaj Kochana!!!!

Marzycielko dziękuje!!!!

I w ogole dzieki dziewczyny za to że jesteście.....dużą pomoc od was otrzymuję miłymi słowami....:tak:
 
hej ja tylko na chwilke bo mam jeszcze gosci chrzcinowo-urodzinowych

mam wiadomosc od dorotki_23
"Melduje ze 26.12 o godz. 18.46 urodzil sie Szymek.Wazy 2900g i ma 50cm. Niestety nie udalo sie spędzic calego porodu w domku bo malemu spadlo tętno i dokonczylismy w szpitalu ale wpadlismy tam z pelnym rozwarciem.Reszte opowiem po powrocie do domku. Czujemy sie dobrze.buziaki."
 
Kankiya, Kaja, Natalkaa OGROMNE GRATULACJE!!!!!!

Kana życze duzo zdrówka dla Mariczki

Anoli84 mi też po pierwszym porodzie strasznie spuchły stopy, kostek nie było widać, opuchlizna pojawiła sie w 2 dobie, położne i lekarz mówili, że tak sie czasami zdarza i nic z tym nie robili, opuchlizna sama ustapiła po kilku dniach
wiem, że było to spowodowane zaburzeniami gospodarki elektrolitowej

BlackWizard trzymam kciuki za szybki poród

Kana161 Witaj z powrotem Kochana

Pytia słodkie buziaczki dla córci z okazji ukończonego miesiąca no i pępuszka

Madzienka trzymam kciuki za serduszko Julki, napewno wszystko będzie dobrze

Marzycielka Wszystkiego najlepszego z okazji podwójnej rocznicy, życze Wam duzo szczęścia, pociechy z córki no i aby twój M znalazł pracę
 
Natalkaa gratulacje i zycze szybkiego powrotu do formy tez jestem po cesarce :-(

Dorotka gratulacje, szkoda ze nie wszystko sie powiodlo tak jak chcieliscie ale zdrowie dzidzi najwazniejsze, naszej Hani tez spadało tętno dlatego zrobili mi cesarke.

Dziekuje dziewczyny za rady co do opuchlizny, narazie trzymam nogi w gorze, ale w niedziele zgłosze to połoznej moze cos poradzi:baffled: a moze samo juz przejdzie:baffled:

Jakos ciezko mi sie jeszcze zorganizowac zeby usiasc na dłuzsza chwile i poczytac co u was słychac ale obejrzałam albumik. Nasze dzieciaczki sa najpiekniejsze i kochane. Oby wszystkie byly zdrowe i chowały sie bezproblemowo:-)
 
BlackWizard- powodzenia!
Rozpakowanym ostatnio Mamusiom- gratuluję.
Po wyjściu ze szpitala złapała mnie paskudna biegunka i trwała przez 4 dni, więc w pewnej chwili lekarz kazał mi odstawić Małego od piersi żebym mogła brać leki :-(. Moje problemy z jelitami minęły, ale teraz za to Mały ma katarek, więc ciągle coś się dzieje:crazy:... Bartek dziś spędził cały dzień przy piersi (chyba przez ten katar albo nadrabiał ten czas, który był na butli bo się za mamy cycem stęsknił), więc nawet nie mam kiedy pisać, choć czytać staram się regularnie.
Dobrej nocy, Mamusie i Tatusiowie- spakowani i rozpakowani.
 
reklama
Do góry