reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Marzycielko nic nie szkodzi...bardzo wzruszajace zdjecie:) pieknie.... nio to Oliwka jesce ma zdjecie z praprababcia:}wspaniale...

Marzycielko az sie wzruszyłam..strasznie mnie ciąża rozkleiła...
strasznie uczuciowa sie zrobiłam

Marzycielko cieszę sie razem z Tobą ze prababci udało sie doczekać na ukochaną wnusie

Marzycielko!!czy wybaczamy???POPIERAMY!!fajne zdjecie:tak:

Marzycielko wzruszająca chwila:tak:

Dokładnie Ola ja tak samo mam w tej ciąży. Bardzo piękne zdjęcie Marzycielko:tak: Aż mi łezki poleciały...

Dziękujemy za bardzo miłe słowa:-)

My już po kąpieli i zaraz idziemy oglądać filmiki.


Miłych Snów Dziewczyny :-)
 
Nikado, Justine07 OGROMNE GRATULACJE!!!!!!
Misiówka witaj z powrotem, córci prześliczna
Agatkas zyczę aby Zuzia odwróciła sie główką na dół
Marzycielko życzę udanej wizyty u pediatry, zdjęcie super, bardzo wzruszające
 
Witam wszystkie grudniowe mamusie te w dwupaku i te rozpakowane rowniez:) Czytam Was od pazdziernika ale do tej pory nic nie pisalam poniewaz mialam problemy z rejestracja:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:. Dzisiaj moj kochaniutki mezus wreszcie dokonal pelnej aktywacji konta wiec moge pisac:-):-):-D. Ja juz jestem rozpakowana:) , 5 grudnia urodzilam coreczke Michelle, 3320g,

Mam nadzieje ,ze przyjmiecie mnie do swego grona ........
Chcialabym zlozyc serdeczne gratulacje wszystkim mamusiom z maluszkami na zewnatrz brzuszkow, oraz zapewnic wszystkie spakowane mamusie ,ze na pewno sie doczekaja swoich skarbenkow, juz niedlugo..... tez bylam taaaaaaaka niecierpliwa, a dzisiaj moja kruszynka ma juz 10 dni:-)
 
marzycielko wzruszyłam się bardzo....uściski dla babuni...;-)


A ja nakarmiłam malutką i dałam jej kropelki które poleciła mi marzycielka i teraz czekam na reakcje...3majcie kciuki...

Dobranoc
 
Zapominajka - u mni będzie bardzo krótki opis porodu, hahaha, ale postaram sie go w końcu wydusic, hihihi

Anoli- maleńka super i naprawde jestem bardzo zadowolona z opieki, mam nadzieję, że i ty będziesz. W zwiazku z tymi kłopotami Ineczka miała badania dodatkowe na poziom tlenu we krwii i sprawdzili serduszko, codziennie przychodził do nas pediatra i pytał jak maleńka, nawet dali jej szczepionkę na gruźlicę, co tutaj nie jest w stanrdardzie szczepień i naprawdę niewiele dzieci dostaje te szczepienie już w szpitalu.

Marzycielka - a próbowałaś fridy? jest dużo skuteczniejsza od gruszli. Mam nadzieję, że Olinka szybko wydobrzeje. Oliwka już duża dziewczynka i super że mogła się spotkać z praprababcią - to niesamowite!

Kaja - ja ci sie nie dziwie, ze świrujesz, ale może pocieszy cie fakt, że moja siostra urodziła w pierwszym dniu 44 tygodnia zdrowego pięknego synka i tez jej wywoływali poród. Głowado góry.

Agatkas - nie martw sie na zapas mi też się w pewnym momencie wydawało, że mała się przekręciła głową do góry, a okazało się, że owszem zmieniła pozycję, ale nie tak radykalnie, głowa nadal tkwiła na dole, mam nadzieję, że u ciebie będzie podobnie.

justine07 - ogromniste gratulacje!!

BlackWizard - jesteś kochana, dziękuję! musze przyznać, że ja wpadłam po uszy, hehehe.

renia - będę trzymać kciuki!! Slicznego masz bączka w linku!!

dzwoneczka - Nikoś jest cudnisty!!

blizniaki, villemo - ślicznie dziękuję!

nikita - witaj i od razu przyjmij wielkie gratulacje!!
 
reklama
Agacia - no cyrklowała nasza Inanka, chyba ma upodobanie do liczb, bo po pierwsze urodziła się 12.12.2008, po drugie różnica między dziewczynkami wynosi 3lata i 3 dni, a po trzecie obie urodziły się w drugi piątek grudnia. Także niesamowite jest to dla nas wszystkich!
 
Do góry