reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Aniu Anika jest przesliczna i jaka duza;-)

Dziewczyny z Wrocławia bywacie czasem w takiej kanapkarni przy rynku co się nazywa Jadłostacja?

Agatkas szczerze to nie pamietam kiedy ostatnio bylam w knajpie:-D ale tej o ktorej piszesz nie kojarze, choc mieszkam kolo rynku:zawstydzona/y: dlaczego pytasz? bylas tam?
 
Agatkas szczerze to nie pamietam kiedy ostatnio bylam w knajpie:-D ale tej o ktorej piszesz nie kojarze, choc mieszkam kolo rynku:zawstydzona/y: dlaczego pytasz? bylas tam?

To jest taka malutka kanciapka ze ścianami wyłożonymi pluszem i dają tam tylko przeróżne kanapki na ciepło:)

Pytam, bo rozmawiamy o rodzenstwie, a moja siostra tam właśnie sobie dorabia, więc jakbyś tam była i byłaby taka kurduplowata blondyneczka z kolczykiem w wardze to właśnie moja ukochana młodsza siostra:)
 
Anka WIELKIE GRATULACJE-DZIEWUSZKA DORODNA I ŚLICZNA:-)


hm.....wiecie co??????Moja Mała od dwóch dni tak daje mi popalić, że normalnie kręci się, kopie i wogóle chyba tańce odprawia:rofl2:I właśnie sobie leże dzisiaj i czuję, że czkawka ją męczy-tylko czuję jej czkania wysoko na lewym boku pod piersią:szok::szok::szok:Czy to możliwe, zeby się przekręciła-bo juz ładnie była ustawiona główką w dół, a teraz....:baffled:A USG mam dopiero w poniedziałek...hmm...
 
Ja różnie czuję czkawkę, a mała chyba jednak cały czas ma główkę na dole także na razie nie kombinuję:) Dzisiaj będe na USG to zobaczę jak leży:) A właśnie przed chwilą czułam jej czkawkę na środku brzucha na samej górze:)
 
reklama
To jest taka malutka kanciapka ze ścianami wyłożonymi pluszem i dają tam tylko przeróżne kanapki na ciepło:)

Pytam, bo rozmawiamy o rodzenstwie, a moja siostra tam właśnie sobie dorabia, więc jakbyś tam była i byłaby taka kurduplowata blondyneczka z kolczykiem w wardze to właśnie moja ukochana młodsza siostra:)
:-D:-D:-D jak tylko dostane od lekarza pozwolenie na spacery to na pewno tam zajrze;-)
 
Do góry