reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
do kingi
MANDROLE TO PO POLSKU MIGDALY... ja juz mam mentalnosc wloska i nie zdaje sobie sprawy ze pisze po wlosku tak z przywyczajenia pisze i wogole. SORKI
wiecie co wlasnie wlaczylam piosenki dla dzieci i maly tak podskakuje i tanczy w brzuszku a jak wylacze to jest spokojny. to samo mam jak moj maz oglada mecz zwlaszcza jak moja i mojego meza ulubiona druzyna JUVENTUS gra i jak strzeli gola to juz wogole maly chce mi "rozwalic brzuszek" tak podskakuje i sie kreci.. ciekawe dlaczego rosnie nam maly pilkarz:))
 
A może Wy - dziewczyny - wiecie jak to jest??????????
Czy ja muszę mieć już skurcze jakieś przepowiadające, czy coś... Czy po prostu samo przyjdzie w jednym dniu?????

Ewelw w naszej szkole rodzenia położne mówiły że nie musimy czuć tych skurczy przepowiadających:tak:więc nie martw się...
Ja na razie też nic nie czuję...:eek:

Pytia witaj!!!!;-)

Tosia piękna!!!!:tak:

Kana ja też pozwoliłam sobie skorzystać z świątecznych literek:-D

I już nie pamiętam co jeszcze miałam Wam napisać :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Witam po obiadkowej przerwie...

A mnie cosik przygnębienie złapało :zawstydzona/y:....wysprzatałam szafki w kuchni...poprasowałam troszke i wyciągnęłam powoli kilka ozdóbek świątecznych....jakieś serweteczki i takie tam...bo potem pewnie nie bede miala do tego głowy...

Witam
Skończyłam 36tydz, Tomcia caly czas czuję po prawej stronie, właśnie skończył czkawkę. Czy Wy też macie bule pachwin i krzyża, bo ja czasami wymiękam? I jak dajecie sobie radę ze zgagą?
Kinga ja te mam i bóle w pachwinach,takie ciągniecie uciążliwe i w krzyżu...i do tego chodze jak pingwin....:baffled:

Madzienka ni ma sprawy....bardzo ładnie wygląda :-)
 
Witam u Was popołudniowo ( u mnie dopiero 10.30)

Ja dzisiaj mam takiego lenia że nic mi się nie chce, byłam w sklepie po ziemniaczki na obiadek to oczywiście musiałam sobie kupic dwa pączki i ptasie mleczko:zawstydzona/y:, jakoś na koniec nie moge się oprzeć - potem i tak nie będe mogła:-D:-D.
 
Kana no i ja tak samo pomału porządki dziś zrobiłam, a kartek jeszcze nie zaklejam bo dopisze jak juz mala sie urodzi ze zyczenia jeszcze od niej:-)
 
reklama
Pytia, cieszę, sie ze jesteś już z córcia w domku, czekam na zdjęcia

Czy ktoś wie co u Dagulli????

Muszę się wam pochwalić, że udało mi się dzisiaj podmienić pościel którą zamówiłam, normalnie ciesze sie jak dziecko, że mam ta wymarzoną. Jak ubiorę łożeczko to się pochwalę.
 
Do góry