reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Do Dziewczynek spakowanych...
Jak to zrobiłyście:baffled::confused::confused::confused:Przecież tu kufer potrzebny:baffled:
Proszę o porady logistyczne!!!! Siebie osobno a dzidzię osobno? Czy rzeczy na wyjście ma przywieźć mąż??? Czy bierzecie kosmetki dla dziecka, czy korzystacie ze szpitalnych???
My co prawda mamy rodzić w domu ale plan B musi być!!!


Wiecie co ?? A mój M właśnie się mnie spytał, czy planuję na dziś poród bo jak nie to On się browara napije:-)
 
reklama
Dorotka ja do małego nic nie biore bo wszystko jest w szpitalu, ciuszki, kosmetyki.
Takie podpaski poporodowe tez mają w szpitalu, wiec tez się o nie nie martwie, zabrałam tylko kosmetyki dla mnie dwie koszule, reczniki, bielizne, szlafrok.
Ale jeszcze oczywiscie dopytam mojej połoznej czy coś muszę spakować do malca i do mnie. Właściwie to jestem taka zielona w tym wszystkim :baffled:
 
Wiecie co ?? A mój M właśnie się mnie spytał, czy planuję na dziś poród bo jak nie to On się browara napije:-)[/quote]


Hi hi niezły dowcipnis ten Twój mąż:-)mój Adam usiadł z whisky i zaczął gadać do mojego labradora jaka to ja humorzasta jestem i pytać psa o radę jak sobie z tym poradzić..siedzą na podłodze dwaj ...widok zabawny
 
krasek główka do góry kofffana:-) jeszcze chwilka i będziesz tulic swoje maleństwo w ramionach....przesyłam pozytywne fluidki...:-):-):-):-):-):-):-):-)

Dorotka ja spakowałam wszystko w jedna dużą torbę i podzieliłam ją na trzy warstwy.....na sam spód rzeczy dla córki tzn:pieluszki kosmetyki i ciuszki wszystko w osobne torby plastikowe...środkowa warstwa to koszule do karmienia,biustonosze,podpaski,moje kosmetyki,ręczniki itd...a na samym wierzchu koszule do porodu,kapcie....w boczną kieszeń kubek,sztućce....ciuchy dla mnie na wyjście przygotuje w domu i mąż mi przywiezie jak będę miała wypis i podobnie dla małej:-)
 
Justyna kochana Twoja córcia, taka mądra i opiekuńcza

Ja torbę ma już spakowaną, została mi tylko podręczna kosmetyczka ale to w godzinie "0" dopakuje i inne pierdułki typu dokumenty ale to wszystko mam spisane na kartce, jakby co to wg.listy pojade i o niczym nie zapomnę, no i udało mi się w jedną torbę spakować siebie i dziecko
 
reklama
Ja mam podobne logistyczne rozwiązania jak Yoka. Wszystko w jednej torbie turystycznej, ale w trzech osobnych reklamówkach: na poród, na po porodzie dla mnie i dla dzidzi. Dla dziecka mam tylko pampersy i chusteczki do pupci, reszta jest w szpitalu. Ciuszki na wyjście przywiezie mąż. Dla mnie 2 koszule, 2 biustonosze do karmienia, paczka majtek poporodowych, ręcznik, kosmetyki, podpaski mają w szpitalu. No a do porodu - koszula, klapki, ręcznik, płytka z muzyczką, woda mineralna, jakiś batonik. I to tyle :)
 
Do góry