reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Hej dziewczyny

Nadrabiam i nadrabiam az mnie plecy juz bola

Paola zadzwon jutro do tego sklepu i sciemnij ze czesc byla uszkodzona, a przeciez nie musialas wozka od razu rozkladac moze nie masz narazie gdzie go trzymac:-p

Witam nowe grodniówki:-)

Cyprysiowe no to nie masz wyjscia tylko oczy na zapałki, a potem meza skopac jak kolega pójdzie:-)

A ja wczoraj jak kladlismy sie spac i moj maz mowi do mnie spij spokojnie odpowiedzialam ychy chyba ze mi wody odejda:-D a on takie oczy zrobil:szok:i przeze mnie nie mogl usnac:-D
 
Anoli Ty tak nie strasz mężulka bo następnym razem skończy sie zawałem:p hahaha
Ja jestem ciekawa jak Ci nasi "siłacze" zachowają się w momencie prawdziwego poczatku porodu:p hahaha
 
Anoli Ty tak nie strasz mężulka bo następnym razem skończy sie zawałem:p hahaha
Ja jestem ciekawa jak Ci nasi "siłacze" zachowają się w momencie prawdziwego poczatku porodu:p hahaha

Ja juz moge sobie to wyobrazic po tym jak mu powiedzialam ze jedna z was juz urodzila. Tak wzdrygnal na kanapie ze mało nie spadł:-D:-D:-D
 
A mnie zaczeło bolec podbrzusze, własciwie to tak jakby jajniki mnie bolały :-(.
I krzyz mnie boli ... ach ... chyba sie dzisiaj za duzo nachodziłam :-(.

Pytia ja tez mam wizyte w czwartek :tak:.
 
Ostatnia edycja:
reklama
agawar, Zapominajka - wykorzystajcie swoją wagę i łamcie te dechy przeklęte, pomyślcie, że będziecie się z nimi użerać niemal codziennie!!

aniamanu - ja sądzę, że jakby się łożysko odklejało to na kropli czy dwóch by się nie skończyło...

pola997 - witaj!! Ty z kolei masz dzidzię karnawałową już, hehehe, super.

sawka - ja niestety ostatnio otworzyłam jakieś stare fotki z samego początku, chyba w 5-6 tygodniu byłam i nie wiedziałam jeszcze o dzidzi, tylko podejrzewałam, a jedyna myśl w głowie jaka mi zamajaczyła to "Matko, jak mi musiało być wygodnie!!" hahaha Mam nadzieję, że z pralką jednak nic poważnego... bo to spory wydatek jednak, zwłaszcza jak jest nieplanowany...

Paola - kurcze... straszna wtopa, a może da się to zareklamować? A to część plastikowa? chociaż w sumie to bez znaczenia, trzeba wymienić, ale wiesz jak to jest, może w sklepie nie mają, ale w jakiejś hurtowni będą mieć! Trzymam kciuki, żeby rada Yoki przyniosła skutek.

Agacia - są fajne pokrowce, takie srebrne - one odbijają ciepło i tak jakby od razu prasuje się z obu stron, polecam.

Cyprysiowa - kolejny piopierdółek... współczuję okrutnie...

anoli - hehehe, co straszysz faceta!!

Arlets - jeśli są wątpliwości, to powinnaś to sprawdzić, np. kupić test, albo jechać do szpitala, ja wyczytałąm, że domowy sposób na sprawdzenie czy to wody to położyć się i jeśli płyną mocniej to jest duże prawdopodobieństwo, że ta, bo jak chodzisz i siedzsz to główka działą jak korek i utrudnia przepływ tych wód, ale to się sprawdza chyba tylko jak dziecko jest w pozycji stratowej...
 
Do góry