reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Marzycielko, tylko nie stresuj i potzrymaj jeszcze trochę Oliwkę!!! Na pewno wszystko bedzie ok, wazne, ze to wyszło teraz a nie po porodzie, trzymam kciuki, zeby udało Ci sie pozbyć tego dziadostwa do czasu porodu.

Nie wiedziałam, ze w ciąży nie wolno jesć wątróbki, wydawało mi sie ze jest zdrowa, ale i tak jej nie jadam od dzieciństwa. Ostatnio chłopcy przyszli ze szkoły i stwierdzili, ze na obiad było gęste mieso i ze nie zjedli bo ohydne (zapisałam ich na 2 danie i była akurat wątróbka)
 
reklama
Agaa24 a to jest w centrum czy jak się jedzie obwodbnicą na nowy bieruń? Marzycielka nie martw się jutro lekarz ci przepisze lekarstwa i szybko będzie z głowy będzie dobrze!!!
 
Jestem załamana bo wyszło , że mam tego PACIORKOWCA a z tego co o Nim czytam może wywołać bardzo groźne choroby dla noworodka:-:)-:)-( Boże zaraz się popłaczę...

ZKAD TEN PACIORKOWIEC SIE BIERZE.?CZY KAZDY LEKARZ W KTORYM MIESIACU TRZEBA ZROBIC BADANIE?CZYM SIE OBJAWIA BEZ BADANIA?CZY WOGLE SIE OBJAWIA.????:szok:
 
z watrobką to jest tak że nie wolno jej jeść z duzych ilościach ze względu ma duża zawartość wit.A
ja jadam tylko drobiową i zrobioną przez moją mamę - innych nawet nie próbuję ... fakt faktem, że ograniczyłam ich zjadanie

choroba ale mnie boli gardło - można używać tantum Verde???

a wymaz na paciorkowca jakos sie rózni czy to poprostu jest posiew pobierany na jakakolwek bakterię?
 
reklama
Z tego co wiem, to nie każdy lekarz zleca ten wymaz, mój powiedział, ze zrobimy na wizycie koło 35 tygodnia ciąży i mam kolejną wizytę 8 listopada i wtedy mi pobierze ten wymaz, też mi mówił, ze z okilic pochwy i odbytu.

Arlets, tantum verde możesz, też brałam i ten do psikania i ten do ssania.
 
Do góry