reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
WITAM GRUDNIOWE MAMUSKI:-D.PISZECIE O TYCH WASZYCH ROZPYCHAJACYCH SIE DZIECIACZKACH ZE AZ CIARY PRZECHODZA.ALE JESTEM SZCZESLIWA ZE NIE JESTEM SAMA.BO JUZ MYSLAM ZE TO Z MOIM DZIECKIEM I ZEMNA JEST COS NIE TAK.:szok:.OD KILKU DNI NIE MOGE SIEDZIEC ANI CHODZIC.TAK BARDZO BOLI.JUZ SIE PRZESTRASZYLAM ZE COS MOZE JUZ SIE SZYKUJE NA PRZEDWCZESNY POROD:szok:.ALE NA SZCZESCIE NIE .WCZORAJK BYLAM U GINA Z DZIDZIA WSZYSTKO OK.ROSNIE I TYJE.TYLKO ZEMNA NIE ZABARDZO CIEKAWIE.JA ZNOWY SCHUDLAM KOLEJNY KILOGRAM .TO JUZ 2.5 .NIE MOGE PRZYTYC NA TEJ DENNEJ CUKROWEJ DIECIE.A DOL BRZUCHA MA PRAWO BOLEC BO DZIDZIA JEST DUPKA W DOL.I MAM BLIZNE PO CESARCE WIEC CIAGLE SIEDZI KOPIE I SMYRA PALUSZKAMI PO NIEJ .I DLATEGO TAK BOLI.:angry:
 
Kana baaaardzo się cieszę że wkońcu znalazło się dla was miejsce w tym cholernym szpitalu!!! Trzymam za was kciuki - teraz to już musi być tylko dobrze:tak:
Cyprysiowa - współczuję z powodu nie zdanego egzaminu męża :-(
Ja jestem wykończona właśnie skończyłam sprzątać w domku bo za godzinkę przyjeżdżają moi rodzice mnie odwiedzić i nie chciałam żeby sobie pomyśleli że jestem takim strasznym leniuchem :tak:Ale cieszę się że przyjadą bo przynajmniej jeden dzień nie będę cały sama :-)
U nas jest dziś śliczna pogoda 18 stopni C ale za to straszne wiatrzysko :tak:
A co do kłucia to mnie też ostatnio zaczęło kłuć i strasznie boli mnie prawa strona brzucholka :-(
 
asiulka - ja też biorę pod uwagę OM - U mnie to tydzień różnicy - więc jeśli 35 tydz - to ciąża niedonoszona, a jeśli 36 - to już ok!!
myszqa - u Ciebie - to bez różnicy - rzeczywiście 2 dni...
anka34 - no właśnie ja też sądziłam że każdy lekarz bierze pod uwagę OM. A moja ginka - jak na złość - USG - no i dziś powiedziała - że na razie "ciąża niedonoszona " :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A ja miałam bardzo regularne miesiączki więc się z nią nie zgadzam.... :angry::angry::angry:. I czuję się, jak bym miała "donoszoną".... Dla mnie to różnica - bo tak spokojniej na duszy.... :tak::tak::tak:
dagulla - no ja też mam ochotkę na rybkę... I nawet mam taki sosik w słoiku z łowicza do rybki po grecku - więc na pewno w najbliższych dniach podam - tylko z ryżem na obiadek - a więc w nieco innej formie :-p
kana - nie zapomnij o nas!!!!

No ja już po wizycie - tak jak mówiłam - moja niunia główką do dołu już.... Ginka mówiła, że b. rzadko się zdarza, żeby się z powrotem odwróciło maleństwo ....
Niepokoi mnie jedno - mam za wysokie ciśnienie!!!!!!!!! :-:)-:)-( 140x70. Lekarka kazała mierzyć co dzień..... Jak będzie tak nadal - to dostanę jakieś leki... Ma któraś z Was wysokie ciśnienie? Albo miała? A ile to jest norma??? No i czy mam dużo za wysokie?????
pozdrawiam
 
reklama
Do góry