reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

malewa- ja tez pozno ide do ginekologa wrr;/ i poznij od ciebie bo 30.04 hehe ja robilam jeden test i wieczorem tego samego dnia pojechalam na bete hcg i wyszlo ze jestem wtedy w 4 tyg. :)) tez jestem caly czas glodna :
pozdrawiam!
 
reklama
Hej dziewczyny, a ja zaraz oszaleję ciągle mi się czegoś chce do jedzenia lub picia, ale jak już tego spróbuję to mi się odechciewa. Mam dość w sklepie nakupowałam głupot i mąż jak wróci z pracy będzie musiał zjeść to co otworzyłam :)
Współczuje wam dziewczynki, że tak późno macie te terminy do lekarza, mi udało sie dostać na drugi dzień od zrobienia testu. Teraz za to czekam na USG które będę miała za 5 dni i też się doczekać nie mogę. Cierpliwości trzymajcie się, aby wszystkie nasze dzidzie były zdrowe i w grudniu do nas dołączyły czego życzę z całego serca i Wam i sobie.
 
Allaa!!!!!!! Chyba bym umarła ze strachu jakbym skrzep zobaczyła, bo krwawienia miłe panie to u mnie chleb powszedni....Pojawiają się wieczorem. Słuchajcie no tak mnie to wpienia! Skąd to badziewie. Normalnie jakbym okres miała tylko, że nie ma żadnych skrzepów a sama krew. Muszę wierzyć doktorowi, że będzie ok. On widział usg i nie mamy podstaw do tego, by uważać, że coś jest nie tak. W 1 ciąży były tylko plamienia o kolorze kawy z mlekiem i wszystko skończyło się dobrze. A teraz ta krew. Co ciąża to gorzej. A chcemy 3kę!!!!! I jak ja mam być zachęcona?

Pozdrawiam Was wszystkie. Oby te nasze grudniowe terminy były dla wszystkich dostępne. Ja, szczerze mówiąc nie dowierzam. Jakoś nie umiem się cieszyć, bo widząc tą krew mam jednak czarne myśli i boję się, że cos pójdzie jednak nie tak. A wiecie mam koleżankę, która zamiast w maju urodziła w lutym. Dzidzia 840 gram i mam tą wizję przed oczami...
 
little_mi - nie przejmuj sie mocno tylko uwazaj na siebie moja mama tez plamila i to cala ciaze i urodzila bylo wszystko oki! chociaz jakbym miala krew to chyba tez bym szalala :baffled: ale z toba bedzie wszystko wporzadku zobaczysz! trzymam kciuki za was buziaki ;-)

ps chociaz ona miala zakaz poruszania sie tylko 6 bitych miesiecy lezala bidula do tego lapala depresje itp... pozniej tak juz ostatni trymestr bylo lepeij juz przestawala plamic i zaczela chodzic troche na spacerki

pozdrawiam!
 
little_mi rozumiem ze sie martwisz i nie dowierzasz ze bedzie dobrze, ja nie mam plamien ale tez nie wierze ze bedzie ok, poprostu po ostatnim juz w nic nie wierze, wszytko jest dla mnie mozliwe. I wiem ze ktos kto nie ma takich przezyc to nie zrozumie tego dlaczego sie tak martwimy jesli lekarze mówia ze jest ok. Ja sie dowiem jutro o 13 a dzis w nocy chyba spac nie bede (specjalnie nie spalam w dzien zeby bylo mi łatwiej ;) )
Na usg biore kolezanke, tez z bb bo ona mi przynosi szczescie:tak: bylam z nia na becie już i było ok. Z męzusiem nie ide bo nie chcemy ciagac ze sobą Cyprianka a w ogóle wydaje mi sie że mój mezus sie tez boi jechac po ostatnim.
Trzymajcie za nas kciuki
 
ewelw - witaj wśród Grudnióweczek :) Widzę, że my identycznie: ostatnia @ 27.02, termin 3.12 :) Może urodzimy razem ;)

aniamamu- u mnie też brzuszek już taki, że szok i identycznie w pierwszej ciązy brzusio pojawił się dopiero w 5 miesiącu! Ale i waga u mnie poszła do przodu o prawie 3 kilo od początku ciąży. No, ale nie ma się co dziwić, apetyt mam iście wilczy, a jak nie zjem, to mnie tak ssie w żołądku, że się skupić na niczym nie mogę.

Cyprysiowa - BĘDZIE DOBRZE! Ty nie dowierzasz, ze względu na przykre doświadczenie, ale MY wierzymy za Ciebie, kochana i ściskamy kciuki!

A ja dzisiaj jakoś kiepsko się czuję i trochę pobolewa mnie w dole brzucha. Mam nadzieję, że to przejściowe.
 
Cyprysiowa trzymamy kciuki i za wszystkie trzymam mocno żeby minęły te wstrętne objawy i wszystko było ok.
Ja juz w domku ale jestem tak padnięta , ze idę spać.

Spokojnej nocki i wypoczynku.
 
Cyprysiowa jestem z Tobą!!! Ja też przed wizytą nie mogłam spać. I faktycznie jest tak, jak mówisz, że jak się ma takie doświadczenia, to jest trudno.
Anett- ja w zeszłej ciąży też plamiłam, ale nie krwią, bo nie wiem, czy to doczytałaś. Raz krwią właśnie w terminie miesiączki, ale to jednorazowo poszło i koniec. Umierałam ze strachu, a teraz zobacz... No nawet do widoku krwi musze się przyzwyczaić!

Pozdrawiam coraz to nowe grudniowe mamcie!
 
reklama
Hej

Aniamanu jak sie trzymasz? Ja słabiutko mam taką trzesiawe ze szok!!!!!!!!!

Już jestem po prysznicu i szykuje sie na usg. Jezu powiem Wam szczerze ze chyba nigdy sie tak nie bałam!!
 
Do góry