reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
No ja wczoraj mierzyłam 3 razy - raz to mi nawet 150/90 wyszło, ale potem normalne 125/80 dwa razy.
Ehhh trza się teraz pilnować....

Dziwi mnie tylko to dlaczego mi puchnie tylko jedna strona.... normalnie lewa noga bania, a prawa szczuplusieńka...

Jeśli sie niepokoisz to zawsze możesz zadzwonić do gina, ale duzo odpoczywaj i unikaj tego co powoduje wzrost cisnienia i jeśli nie utrzymuje sie a spada to myśle że nie ma co panikować. w każdym razie kontrolowac powinnaś z 3 razy dziennie. Spróbuj połozyc się z nogami uniesionymi wyżej.
 
AGACIA GRATULKI!!!!
PYTIA I MONIA - trzymam kciuki!!!
A mój maluszeg grzeczny - tylko nogę wypycha mi bokiem, za to mama szaleje: syndrom wicia gniazda 2??? Miałam wpaść do pracy ale przeraził mnie wygląd kuchenki i zostałam w domku. Biegam ze szmatą, piorę, zmywam, pielęgnuję kwiatki - jakiś obłęd. Nie mogę siedzieć:-p
 
hej mamunie
o i kolejna grudnioweczka listopadowa rozpakowana:-D:-D:-D

Agaciu gratulki i dużo zdrówka!!!

a teraz pędzę nadrabiac zaległości od wczorajszego wieczorku:-)
 
reklama
Do góry