reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Dziewczyny, dzisiaj rano wyszło mi takie coś. Termin okresu dzisiaj. Czy mogę ten wynik już uznać za wiarygodny?
Bez wątpienia można gratulowac :)
Przebieram nogami w oczekiwaniu na Twój wpis [emoji16][emoji16]
Ja też ;)
Zdecydowanie tak! gratulacje I spokojnej, nudnej ciąży [emoji8]

U mnie dziś (15dpo) co prawda nie z samego rana, ale na teście śnieżna biel, @ brak, nawet typowego dla mnie plamienia przed @.... Nie mogła być owu kiedy indziej, bo wszystko mi się zgrało idealnie (temp, testy, śluz, szyjka, bóle)... Jutro zatestuję znowu, a co mi tam [emoji16] może nawet bobo test, który czekał na wyraźne [emoji3498] by na pamiątkę zostawić zużyję [emoji1787]
Póki nie ma @ To zawsze jest nadzieja [emoji4]
 
reklama
Dziękuję dziewczyny. Trochę w szoku jestem, bo zupełnie nie mam żadnych objawów poza brakiem okresu i tym wynikiem testu. Zrobię bete HCG po niedzieli. Chętnie bym Was wszystkie zaraziła tym wirusem ciążowym. ☺ Jak tylko złapię chwilę czasu i o ile to faktycznie ciąża to też mogę wam rozpisać co robiłam inaczej w tym udanym cyklu.
 
Dziękuję dziewczyny. Trochę w szoku jestem, bo zupełnie nie mam żadnych objawów poza brakiem okresu i tym wynikiem testu. Zrobię bete HCG po niedzieli. Chętnie bym Was wszystkie zaraziła tym wirusem ciążowym. [emoji5] Jak tylko złapię chwilę czasu i o ile to faktycznie ciąża to też mogę wam rozpisać co robiłam inaczej w tym udanym cyklu.
Napisz już teraz
 
U nas tym razem sprawdziła się taka strategia: w dzień pozytywnego testu owu działanie rano, wieczorem i jeszcze dwa dni później. W listopadzie na badaniach krwi wyszło, że mam podniesiony poziom glukozy, zaczęłam stosować dietę z niskim indeksem glikemicznym. I drugi problem jaki się pojawił to podniesiona prolaktyna. Na obniżenie jej brałam przez 4 tyg. Dostinex. Wczoraj z badań wyszło, że prolaktyna jest w normie. Ponadto przez cały ten czas brałam wiesiołek (tzn. od 1 dnia cyklu do owulacji) i kwas foliowy. I stosowaliśmy Fertilsafe Plus (ale w jego działanie za bardzo nie wierzę). I to jest jeszcze mega ważne sprawdźcie sobie poziom wit. D3 25OH u mnie wyszła ona na mocnym niedoborze. Teraz muszę zażywać ją sporych dawkach. A dowiedziałam się, że niedobory bardzo utrudniają zajście i donoszenie ciąży, więc trzeba tego pilnować. Ja nie miałaś świadomości, że to taka ważna sprawa.
 
Dziewczyny mam już wynik dzisiejszej kolejnej bety - jest ładny przyrost wszystko ok to napisze co nam pomogło w tym cyklu bo był inny niż wszystkie.



1)suplement dla kobiet inofem (połączenie inozytolu ktory reguluje gospodarke hormonalna kobiet i poprawia owulacje z kwasem foliowym). Brałam go pierwszy raz w sensie pierwszy cykl i nawet nie skończyłam jeszcze opakowania❤️

2)suplement dla mężczyzn Profertil

(Trzy miesiace brania przez męża - zaczął w październiku. Ten suplement zaczyna działać dopiero wlasnie po 2-3 miesiacach - poprawia jakość nasienia)

3)Po każdym wytrysku w tym cyklu zacisnęłam pochwę i nie wypuściłam ani kropelki nasienia zatkałam ją specjalnym korkiem aby sperma nie wypłynęła leżałam tak przez pół godziny z poduszką pod tyłkiem :D (Możecie się śmiać z tego sposobu ale dotychczas jak mąż wychodził ze mnie to wszystko się wylewało i miałam wrażenie że nic w środku nie zostaje a tym cyklu coś mnie tknęło że to może mieć znaczenie)

4)Coś dla wierzących- nowenna pompejańska z intencją zajścia w ciąże jestem dopiero w jej połowie a już zdarzył się cud ❤️

Co prawda ja mam ułatwioną sprawę bo wiem kiedy mam owulacje - seks mieliśmy dzień przed, w owu i dzień po. Pozdrawiam Was i trzymam za Was kciuki ❤️❤️
 
Dziewczyny mam już wynik dzisiejszej kolejnej bety - jest ładny przyrost wszystko ok to napisze co nam pomogło w tym cyklu bo był inny niż wszystkie.



1)suplement dla kobiet inofem (połączenie inozytolu ktory reguluje gospodarke hormonalna kobiet i poprawia owulacje z kwasem foliowym). Brałam go pierwszy raz w sensie pierwszy cykl i nawet nie skończyłam jeszcze opakowania❤️

2)suplement dla mężczyzn Profertil

(Trzy miesiace brania przez męża - zaczął w październiku. Ten suplement zaczyna działać dopiero wlasnie po 2-3 miesiacach - poprawia jakość nasienia)

3)Po każdym wytrysku w tym cyklu zacisnęłam pochwę i nie wypuściłam ani kropelki nasienia zatkałam ją specjalnym korkiem aby sperma nie wypłynęła leżałam tak przez pół godziny z poduszką pod tyłkiem :D (Możecie się śmiać z tego sposobu ale dotychczas jak mąż wychodził ze mnie to wszystko się wylewało i miałam wrażenie że nic w środku nie zostaje a tym cyklu coś mnie tknęło że to może mieć znaczenie)

4)Coś dla wierzących- nowenna pompejańska z intencją zajścia w ciąże jestem dopiero w jej połowie a już zdarzył się cud ❤️

Co prawda ja mam ułatwioną sprawę bo wiem kiedy mam owulacje - seks mieliśmy dzień przed, w owu i dzień po. Pozdrawiam Was i trzymam za Was kciuki ❤️❤️
Kupuje wszytsko co zalecasz 😍😍😁😂😂😂
 
U nas tym razem sprawdziła się taka strategia: w dzień pozytywnego testu owu działanie rano, wieczorem i jeszcze dwa dni później. W listopadzie na badaniach krwi wyszło, że mam podniesiony poziom glukozy, zaczęłam stosować dietę z niskim indeksem glikemicznym. I drugi problem jaki się pojawił to podniesiona prolaktyna. Na obniżenie jej brałam przez 4 tyg. Dostinex. Wczoraj z badań wyszło, że prolaktyna jest w normie. Ponadto przez cały ten czas brałam wiesiołek (tzn. od 1 dnia cyklu do owulacji) i kwas foliowy. I stosowaliśmy Fertilsafe Plus (ale w jego działanie za bardzo nie wierzę). I to jest jeszcze mega ważne sprawdźcie sobie poziom wit. D3 25OH u mnie wyszła ona na mocnym niedoborze. Teraz muszę zażywać ją sporych dawkach. A dowiedziałam się, że niedobory bardzo utrudniają zajście i donoszenie ciąży, więc trzeba tego pilnować. Ja nie miałaś świadomości, że to taka ważna sprawa.
Mogłabyś powiedzieć jaka bierzesz dawkę d3? Tez zbadałam poziom i wyszło nisko :/, 27 :o. Nie wiem ile zażywać dziennie tej D3. Nie chce tez przedawkować. Kojarzę ze w ciąży gin mi kazała spożywać chyba 10tys j.m. przez miesiąc i wtedy spr poziom jak wzrosło. Mam jeszcze to d3 w kroplach, wiec chce wykorzystać. Tez zaczęłam brać wiesiołka pierwszy raz od tego cyklu. Liczę ze pomoże. A zauważyłaś zmianę w śluzie? Piękne te Twoje kreseczki 😍.
 
reklama
Mogłabyś powiedzieć jaka bierzesz dawkę d3? Tez zbadałam poziom i wyszło nisko :/, 27 :o. Nie wiem ile zażywać dziennie tej D3. Nie chce tez przedawkować. Kojarzę ze w ciąży gin mi kazała spożywać chyba 10tys j.m. przez miesiąc i wtedy spr poziom jak wzrosło. Mam jeszcze to d3 w kroplach, wiec chce wykorzystać. Tez zaczęłam brać wiesiołka pierwszy raz od tego cyklu. Liczę ze pomoże. A zauważyłaś zmianę w śluzie? Piękne te Twoje kreseczki [emoji7].
Standardowa dawka to 2 tys. jeśli ma się niedobory i lekarz zaleci inaczej to można ją zwiekszyc, myślę że 4 tys możesz brać bez obaw, a więcej bez konsultacji z lekarzem bym się bała
 
Do góry