reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
hej hej
Niuśka też trzymam kciuki !
U mnie też weekend pełen ekspresji :) wczoraj padłam jak mucha ... w sobotę cały dzień na festynie byłam, a w niedzielę u brata na grillu wróciłam po 22:00 ... mala w przedszkolu a ja w pracy więc ... miłego nowego tygodnia życzę :)
 
niuska trzymam kciuki:-)
a ja sie lenie na balkonie piekna pogoda:-)
ciasteczka owsiane sie pieka i nic wiecej do roboty nie mam:-)
ezoja z czym robisz pierozki?
owca hehe no to ladnie twoj m sie z ciebie smieje:-Dniewiem kochana co to moze byc;-)
 
niuskaa powodzenia na egzaminie:)
My wczoraj sobie z m wyszlimy wieczorkiem, fajnie było tak razem we dwoje....chcę jeszcze:-) Mama dzis już jedzie, musi, praca itp...dobre i 4 dni:tak:
Mamy plan wyskoczyć w lipcu nad morze gdzieś na kilka dni i mamę zabrać, zobaczymy jak będzie.
Miłego dnia:-)
 
oj ale gorączka ... pojechałam małej zawieść do przedszkola krótkie spodenki bo miała dlugie rano ubrane.
Marzenka mówisz balkon ? Kurcze ja bym się poopalała ale mój gin protestuje, że to w ciązy nie wsakzane, także unikam słoneczka :/ później mam w planach robić dżem z czereśni bo nazrywaliśmy wczoraj mnóstwo a tak pozatym to leniuchowania cały tydzień - znów sama :/
 
marzenko ryskie. Mam twaróg od znajomej która bierze od rolnika sam robi twaróg, ziemniaki z wczoraj mi zostały to rachu ciachu i już zrobione ;-)
 
reklama
No mama byla , jeszcze kolezanka wpadla bo byla na zakupach obok mnie
kawke spilismy , ciacho zjedlismy i zabrala mame po drodze i odwiozla do domu :-):-)
Zrobilam sobie termin do ginka chce porobic badania bo dlugo nie bylam ,
to kurcze wizyta 1 sierpnia dopiero :tak::tak:

Marzenka opuchlizna zeszla ale jestem jeszcze czerwona pod oczami i troche swedzi
mysle sobie ze to moze uczulenie od kremu byc :tak:
bo wczoraj sie wysmarowalam na noc ale to w sumie taki krem dla dzieci wiec nie wiem
no ale moze jakis skladnik uczula :baffled:

Megi i gdzie byliscie z m ?..szkoda ze mama musiala juz jechac ale tak to jest :-)

eZOJa ruskiem mniem , kurcze dawno nie jadlam cos dlugo dostawy od tesciowej nie mialam juz :-D:-D
a sama jakos nie wyobrazam sobie ich lepic takze was dziewczyny podziwiam :-D

U nas tez goraco :tak:
 
Do góry