reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Hej

Future kurcze glupia sytuacja, a ta Twoja szwagierka niepowazna jest :crazy: wasza sprawa kogo wybieracie na chrzestnych, u mnie tez byli nie pocieszeni ale trudno nasza sprawa kogo wybieramy...
Kurcze przez taka zolze sie klocicie, a najgorsze jest chyba ze M nie wierzy Tobie a swojej siostrze... smutne to...

U mnie swieta minely nawet dobrze, nie liczac ze praktycznie sama robilam wszystko bo wszyscy sie wypieli, dobrze ze babcia M byla to mi pomogla no i siostry M troszke pomogly, bo tesciowa to nawet glupiej salatki nie potrafila do konca zrobic... aj szkoda nerwow ;-)
I wogole dowiedzialam sie ze chrzestna Marty bierze slub, oj wybawie sie, ostatni raz to na swoim weselu sie bawilam :-)


Chorowitkom zdrowka zycze, u mnie odpukac wszyscy zdrowi :tak:

I mam problem bo przedszkole przez wakacje jest zamkniete, i sie teraz glowie co tu zrobic, moze gdzies na miesiac uda mi sie w gorzowie znalesc w przedszkolu. Moja mama nie moze za bardzo a urlop dopiero w sierpniu :-( i to tez tylko 10 dni...
 
reklama
oj Future się dział u Was widzę.
chora sytuacja....

A ja się witam kichająco :-D Zaraz u nas naleśniki, dzieciaki uwielbiają ;-)
Czas leci... wiosny nie widać ;-)


u nas w przedszkolu i w Krzeszycach ponoć jelitówka panuje... zbunkrowałam się z dzieciakami w domu i modlę się by nas ominęło ha ha ha :-D Koleżanki całą rodzina już przechodzi właśnie jelitówkę, druga jest świeżo PO... oj się dzieje mówię wam :sorry:

MIŁEGO DNIA !!!! Dla wszystkich :tak: dużo dobroci wam ślę i pozytywnych wibracji! Łapcie! :-D:-D:-D
 
Niuśka u nas przedszkole tez zamknięte we wakacje dlatego koniecznie będę musiała iść na L4 - i mam ich wszystkich w D****
Future nie ciekawa sytuacja ... ja tez na chcrzestnych wezme tylko z mojej strony - bo to ma byc wzór dla dziecka - wzór osoby wierzącej, praktykującej ... ehs długi temat !
 
Witam

Future współczuje sytuacji, że tak nie możecie się dogadać.

U nas przedszkole w sierpniu nieczynne, ale można do innego zapisać dziecko. W lipcu normalnie pracuje, a w sierpniu biorę dwa tygodnie urlopu, potem albo pójdzie do innego, albo pojedzie do dziadków, jeszcze zobaczę, albo znajdę jeszcze jakąś dla niego opiekę.

Kurcze kiedy ten weekend, tak ciągnie mi się w pracy.Mogłoby już słonko świecić,bo niechcę się w tych kurtkach juz chodzić.
Martwię się, bo tata w święta wylądował w szpitalu, cukrzycę podejżewają, a z dietą to u taty cięzko będzie, bo on pod tym względem jak małe dziecko, albo i gorzej.

My na chrzesnych wzieliśmy z każdej strony, ja wybierałam z mojej , a M ze swojej i unikneliśmy w ten sposób konfliktu.
 
Ostatnia edycja:
hejo:-)
ja nie bede prowadzic dawida do przedszkola w wakacje.....ale te co pracuja maja ciezko:sorry:a nie macie jakiegos zastepczego przedszkola na ten czas?u nas np jest jedno przedszkole czynne w lipcu a w sierpniu inne tak zeby bylo sprawiedliwie
aneteczka zdrowka dla taty...no wiem cos o tym bo tesciowa tez ma niby cukrzyce i sie nie umie powstrzymac od slodkiego a potem sie dziwi ze cukier za wysoki:sorry:
ja tez mam dosc tej pogody wstaje rano i patrze pada snieg nie no masakra jakas:eek:ponoc dopiero za 2 tygodnie przyjdzie juz wiosna
megi wrocilas do rzeczywistosci juz?jak tam pobyt udal sie?dzieciaczki zdrowe?
dobra lece po swieze buleczki:-)
 
Hej.

Aneteczka dzisiaj bede rozmawiac z dyrektorka na dunikowskego, moze sie uda tam Marte dac na 1 miesiac.
Marzenka u mnie jest troszke inaczej, bo ja mieszkam poza Gorzowem nie mamy meldunku a przedszkola na zastepstwo nie chca za bardzo przyjmowac dzieci spoza miasta...W Santoku bedzie cale wakacje otwarte i tam moge Marte dac, ale to kawalek drogi od nas, a pozniej jeszcze trzeba sie wracac do Gorzowa zeby do pracy jechac... zobaczymy moze na Dunikowskiego sie uda, a jak nie to mam jeszcze inne wyjscie ale narazie nie bede o tym pisala ;-)

A ja moze bede miala kolezanke w pracy, zawsze to lepiej bo tak przewaznie sama siedze i nie ma z kim nawet pogadac, oprocz szefowej no ale ona caly czas nie siedzi w biurze tylko w teren jezdzi...
 
hej ho hej ho w domu by sie siedziało sialalaa - korzystam z opieki - a mała śpi :pPP haha mój kochany skarb daje mamie zjeść śniadanko. Śniło mi się dzisiaj, że urodziłam bliżniaki !!! szok hehe
Marzenka daj znac jak bedzie po wizycie !!
U mnie probolem z przedszkolem latem taki, ze nasze p-le nieczynne a otwarte jest dopiero jedno w miescie - nie puszcze tam małej bo sie biedna zapłacze wśród obcych dzieci.
 
Witajcie. Nie nadrobię Was przez ten czas co nie zaglądałam, u Nas cały czas coś. Teraz siedzę kilka dni w domu bo dzieci się pochorowały, ponad 39 stopni temperatury mają, nie mogłam sobie wczoraj w dzień i w nocy poradzić aby Jaśkowi zbić tę gorączkę. W nocy od 2 do 5 nad ranem walczyłam z temp u niego a w dzień wcale nie chciała schodzić ... Nie wiem co to, u lekarza jak byliśmy we wtorek to niby nic im nie było, że tylko gardła zaczerwienione i syropy dostali ale potem jak się w nocy zaczęło to nic nie pomagało. Jutro dopiero do pracy idę. No a tak poza tym Mąż też chory był, mnie gardło pobolewa ale daje radę. Ogólnie święta minęły szybko, w sumie prawie jak zwykły weekend ... Więcej czasu u rodziców spędziliśmy aniżeli u teściów. Zdrówka dla chorowitków.
 
reklama
Do góry