reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

no a ja juz mam plany na jutro, lekarz, askana, krawcowa, zakupy. i pewnie cały dzień zleci. zabieram dzieci, bo J musi się uczyć, a ja sobie dzień zaplanuje już ;)

chyba, ze zasne w askalandii haha.
moze wezme aparata, to cos porobie jakies foty

i najadłam się znowu jak glupia...placki ziemniaczane mialam i królika menżu zrobił. ruszać się nie mogę. Boze musze schudnąc......
 
reklama
owca bylismy na "ralph demolka" taka bajka, wiesz nie dla mnie totalnie ale mloda zachwycona
wracalysmy na nogach i tak sie zastanawialam ile mrozu bo normalnie paraz z ust szla jak z komina no i bylo -7 a teraz jest -9:eek:
jak macie okazje to idzcie:tak: u nas od poniedzialku do piatku do 13:30 sa bilety "poranke" i wszyscy placa po 15zl ale powiem ze i tak duzo
future nie zasniesz nie dadza ci
 
Ciacho a wlasnie patrzelismy na ta bajke hehe bo mloda chciala na nia isc..
ogolnie fajna bajka ? zastanawiam sie czy mlodemu by sie podobala :baffled:
u nas 9,50 euro bilet wiec roznica widze spora :tak::tak:

moji wyszli z m na sanki
a ja zostalam bo bulki pieke
jeszcze z pare minut i wyjme to do nich pojde :tak::tak:
 
owca ale u was tez ludzie inaczej zarabiaja u nas jakby taka cene dali to nikt by nie chodzil:no:
wiesz co to bajka o grach komputerowych podejrzewam ze na pewno mu sie spodoba:tak:
 
hej kobietki,
Future ja też jutro na szczepienie z młodym.. i też już mam stresa.
Megi zdrówka dla Was, syrop na kaszel? Polecam stodal ja swojemu dawałam jak kaszlał, skuteczny i jest na kaszel suchy i mokry, także powinien pomóc.
Marzenko świetnie, że z dzidzią wszystko ok :) A chciałabyś dziewczynkę czy chłopca? Ja stawiam na chłopca, bo chyba pisałaś wcześniej, że odrzuciło Cię od słodyczy :) Ja miałam tak samo :)i wyszedł facio
Ciasteczko widzę, że swoim dziewczynom świetnie organizujesz czas w ferie :) Taka mama to skarb :)
larvuniu pozdrowienia:*


A ja dziś byłam w lidlu chciałam kupić małemu te body z promocji, ale nic nie dostałam, bo za późno poszłam :/ a szkoda bo fajne były. Byliśmy też u "teściów" dać drobne upominki.. Jestem zła na swojego P że nie załatwia urlopu już.. powinien zaplanować, kupić już bilet- zawsze to taniej niż na ostatnią chwilę. Chwilami mam go dość.
 
hej

Aniolek ja wczoraj bylam w lidlu na gorczynie przed praca czyli okolo 7.30 ludzie sie normalnie rzucili na te ubrania niemowlece az w szoki bylam nie mozna bylo nawet jak wziasc cokolwiek :sorry: ja to Marcie kupilam ta pizamke z hello kitty ale akurat na to nikt sie nie rzucal wiec bylo ich sporo hehe w tesco sa teraz wyprzedaze i to dosyc spore ja Marte wlasnie w Tesco troche obkupilam np pizamke jej wzielam za 14 zl przeceniona z 39 zl a ze akurat mi wyrosla ostatnio z pizam wiec jej wzielam... niemowlece sa tez poprzeceniane, widzialam wlasnie bodziaki za 26 zl 5 sztuk wiec sie oplaca wziasc...
 
niuska u nas tez tych pizam bylo, dla mlodej chcialam kupic ale wszystkie pizamy na dlugi rekaw odpadaja bo ona uznaj tylko na króki a takie to chyba tylko w sezonie odstane:baffled:
 
reklama
Hello !!
wpylam sniadania - zapiekanki i zapijam kawa :-p
zupa mi soe gotuje dzis jarzynowa :tak:

u nas w lidlu jak sa tez takie ciuszki dziecinne to tez tlum ludzi i z rana trzeba isc
no ale fakt tanie sa i fajne :tak::tak:

Ciacho to ona teraz spi tez w krotkim rekawie ? nie zimno jej ??
u nas wlasnie byly takie pizamy ostatnio widzialam przecenione za 3 euracze :tak:

Aniolek a twoj nie moze ci przywiezc lub wyslac z angli bodziakow? bo napewno maja tansze takie rzeczy
tak mysle :tak: kuzyn wlasnie swojemu dziecko z Angli przywiozl i jak dobrze pamietam to bylo 8 czy 10 bodziakow za 30 zloty :tak::tak:..u nas kupowalam dla szwagierki to za 10 euro bylo 5 par to srednio sie chyba oplaca :baffled:..

U nas tez zima na maksa , sniegu po kostki a w niektorych miejscach takie zaspy ze hej :rofl2:
 
Do góry