reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

zęby to teraz dochodowy interes, wiadomo kasy zal ale niestety zeby nie odrosna a szkoda
madziarena ide obejrzec, to moze i sie rozpakujesz w ten weekend
pr a jak dzieciaki zdrowe?
 
reklama
pr to jest 4ka na gorze..
no strasznie duzo kasy to wszystko kosztuje...
madziarena widze ze nastawiasz sie tak jak ja sie nastawialam...oby tylko poszlo wszystko po twojej mysli..
my sie szykujemy na spacer musze wyjsc sie przewietrzyc bo ocipieje do wieczora....
 
Temat zęby:confused: to ja spadam bo na samą myśl mnie ząb boli.
Z Zuzią byliśmy to jej popryskała czyms w oba bolace i kazała na to samo przyjść za tydzień, nie wyrwie jej bo powiedziała że mleczny ząb kształtuje stały więc się nie wyrywa ale nie patrzy że dziecko cierpi chwilami z bólu, ma go czyścić co jej nie pomaga zbytnio. Każdy dentysta mówi co innego. Poczekam az moja koło 10go otworzy po chorobowym i pójdziemy do niej, ona miała do Zuzi podejście. Kurde ja tez bym musiała iść z moimi kłami a wciąż zwlekam. Czuje że szybko sztuczne bedę miała heh no i luz przynajmniej nie będa boleć . Moje głupi tok myślenia:-D pośmiać się trzeba a co!
 
marzenka jest cos takego jak korona na wkladzie korzeniowym, ciacho dobrze pisze zeby korone zalozyc to potrzebna jest chociaz czesc zeba zeby umocowac koronke ale po to jest ten wklad zeby sie ta korona trzymala :) ja tak mam n 1 zebie :) placilam cos okolo 800 zl troche duzo ale zawsze mniej niz implant... no i przed tym musisz miec wyleczony zab kanalowo..

Megi
teraz nie tak latwo o sztuczne zeby ;) zeby miec na kase chorych to musisz nie miec przynajmniej 5 zebow w 1 luku i trzeba czekac na proteze kilkanascie miesiecy... co innego prywatnie ale to kosztuje...

U nas po staremu nic ciekawego sie nie dzieje. W niedziele robilismy Marty urodziny i sama tort robilam :) ciacho powiedz mi bo ja kupilam barwniki do kremu w proszku, nie spypalam duzo bo wystarczyla odrobina zeby uzyskac kolor i jak jedlismy to wszyscy mielismy niebieskie jezyki hehe a byly inne kolory i one tak nie barwily jak ten, smiesznie to wygladalo a w szczegolnosci dzieciaki bo mialy niebieskie buzki hehe
 
Ciacho- dzieciaki moze byc tylko Jasiu dalej sie smarka ja z reszattez i jeszcze mnie kaszel meczy. Chyba mnie znow zawialo przy remoncie... jutro z kuchnia lecimy...
 
pr a ty remont robisz? a co dokladnie wymiana wszytkiego na nowe czy tylko malowanko?
dobrze ze dzieciaki zdrowe a katar to nie choroba-powiedziala ta czyli ja co teraz ma katar od 2 tyg:-D:-D
mnie od niedzieli gardalo napierdziele i powiem szczerze ze tylko jedne tabletki na gardlo pomogly az w szoku jestem
niuska o tak zdjecia chetnie obejrzymy:-)
jaki wysyp was tutaj, oby czesciej:-):tak:
 
my po spacerze od razu lepiej;-)jeszcze raz musimy wyjsc bo do fryzjera mykam koncowki podciac...
niuska no to zapytam o to..troche duzo kasy zal mi bo co innego mielismy w planie jeszcz ekupno materaca nas czeka ale sie zdecydowac nie mozemy...jak juz znalezlismy to cena u nas w sklepie o wiele mniejsza niz na necie i dumamy dlaczego tak...moze dlugo juz lezy cholera wie...
niuska a ty robisz gdzies w stomatologicznym z tego co pamietam?mozna gdzies o was poczytac w necie?
megi ja tez jak mam isc to az mna trzesie ale co mam zrobic..ide choc sie strasznie boje..szkoda moich zebow...zreszta ja mam zdanie ze zeby sa wizytowka czlowieka i trzeba o nie dbac...
 
reklama
Hej ja po fryzjerze , piesio po szczepieniu...
mloda pojechala do ciotki i tam dzis bedzie spala
jutro ja zabierzemy i jedziemy do mcza do chrzestnego.

Marzenka doszla paczka ??:baffled:
Madziarena ekstra mieszkanko !!:-) meza molestuj to moze szybciej sie rozkrecisz :tak:
PR i niuskaa milo was tu widziec , dlugo was nie bylo haha :-p
 
Do góry