reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hej hej
A mnie obudził telefon, na szczęście moje dziecię jak śpi to śpi i nic i nikt jej nie ruszy ;) na 12 ide do pracy bo wypłaty są. Nudy w domu ... bez mężula do niedzieli ;( ehs nie lubię tak ...
Marzenko jak Cie naszło na suwaczki- ale sie nie dziwie - nie ma to jak córka ! :)
 
reklama
Dzień dobry
Nas też Pawełek obudził, przyszedł przed 7 do nas i po spaniu było. Już po śniadanku, trzeba będzie posprzątać z lekka a później sama nie wiem..Kaszel mnie męczy cholerka:/ Gdzie ta wiosna! rzygam tym śniegiem już:wściekła/y:
madziarena tobie życzę synka tym razem;-)
marzenko jak się czujesz w ciąży? dolegliwości jeszcze męczą? śliczne suwaczki:)
Miłego dnia życzę wszystkim:-)
 
ja tez mam dosc;-)
megi dzieki ze pytasz w sumie juz dobrze sie czuje.....czasem jak sie nachodze to mnie biodra bola ale tak nie jest zle....
no nic ide sie szykowac do biedry
 
o jaki tu ruch się zrobił z rana ;-)
ZDRÓWKA CHOROWITKOM :tak:
Coś jakby u nas pruszyło za oknem.... szkoda. Brak słońca co nie....
Ale w końcu przyjdzie ta wiosna zobaczycie :-D
 
eZOJA albo momentalnie upały się zrobią.....ktoś napisał na fb, lato tego roku powinno trwać do grudnia w imię sprawiedliwości...i racja:):tak:
marzenka oby już bez dolegliwości do końca ciąży;-) Może na koniec kwietnia odwiedzę ciebie z dziećmi lub z jednym, zobaczymy, mój będzie chciał do mrówki sklepu pojechać. Uprzedzę cię jak coś.
 
hejka

ciasteczko- u nas dziś też bezsenność ale od 3 ani ja nie mogłam ani mój syn.
Marzenka- mnie teraz biodra zaczęły boleć. A fajne masz suwaczki.

Ja muszę do sklepu iść a mi się nie chce. Mam lenia i jeszcze przychodzą do mnie jutro okna poprawiać fachowcy, w sumie skosy bo sknocili i za mocne pod skosami zrobili zejścia. To nie mam co sprzątać na weekend.
 
megi pewnie wpadaj jak bedziesz;-)
kroma i jak doszlas do tego sklepu?no ja wlasnie skonczyla myc lazienke mialam to rano zrobic ale wody nie bylo:eek:a teraz czekam az masa mi stezeje i biore sie za przekladanie andrutow:tak:
 
reklama
Marzenka a jaka masa przekładałaś ? Ja chciałam jutro się wybrać do Świebodzina na kawkę, ale auto mi nawaliło :/ a focus mezu zabrał shiiittt !! teraz uziemiona do niedzieli :/
 
Do góry