reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Mycha witaj:) najpierw u nas choroby a teraz u ciebie kurde co się wkoło dzieje:no: Mnie też w gardle drapie, jadę na cholinexie. Zuzia do niedzieli jeszcze antybiotyk. A co z temperaturą u Jasia? jak dziś? nadal gorączkuje?
ZDRÓWKA ŻYCZĘ!!!
U nas na razie ok dzieciaki się trzymają, mozna powiedzieć zdrowieją:) Mąż do końca tygodnia na wolnym siedzi także lenimy się:)
 
reklama
witam

Niuśka- i co zgodziła się? fajnie byłoby:-)trzymam kciuki.


Kurcze wszędzie choroby, u nas odpukać na razie spokój, ale z kim nie rozmawiam to chory.
Zdrowia dla wszytskich choruszków, zwłaszcza tych malych.

Ja jutro urlop mam:-)długi weekend będzie.
 
hej laski
marzenka jakie kolorowe suwaczki:-) az wiosna zapachnialo mimo ze jej nie widac:baffled:
ja jestem nietomna spalam moze 5 godzin:confused2:
 
reklama
Do góry