reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
jedno z nielicznych fotek, ajkie zrobilam, beti dawaj reszte ;-)
nasza katgen i nasza trojca dzieciolkow hehehhe
a to foto mnie rozbroilo z oliwka i moim fruciem ;-)
 
Ostatnia edycja:
nie doczytalam gdzie...
musze doczytac...
przyczytalam tylko po lebkach ze lili cos organizuje ale nie wiem co i jak...
pedze czytac :tak:
 
to jak juz piszesz to napisz raz jeszcze, kto bedzie? i w ktorym miejscu na placu zabaw czy gdzie dokladnie??
asia jedziesz ze mna?
 
larvnia wiem ze po 11 w parku roz ale w ktorym miejscu dokladnie to nie wiem ale podejrzewam ze pewnie od strony lazni czyli tam kolo placu zabaw trzeby sie lili dokladnie spytac a bedzie lili niuskaa i ja sie na to pisze
 
reklama
Do góry