reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Glukoza

Simona.matysiak678.pl

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Kwiecień 2021
Postów
47
Cześć dziewczyny
Czeka mnie już 2 raz test obciązenia glukoza 75
Za pierwszym razem gdy robilam kupilam glukoze o smaku cytrynowym ale po niej strasznie wymiotowałam
Teraz kupiłam zwykla i zamierzam dodać cytryny
Jak myślicie czy jednak ta cytrynowa jest lepsza w smaku niż ta zwykla z cytryną?
 
reklama
A dlaczego musisz ponownie wykonać badanie? Mi lekarz mówił, że to zbyt duże obciążenie dla organizmu.

A co do pytania - moim zdaniem żadna w smaku dobra nie jest.
 
A dlaczego musisz ponownie wykonać badanie? Mi lekarz mówił, że to zbyt duże obciążenie dla organizmu.

A co do pytania - moim zdaniem żadna w smaku dobra nie jest.
Pierwszy raz robilam w 3 miesiącu bo cukier wyszedl mi za wysoki, po zrobieniu testu badania mi wyszly dobre lekarza wykluczył cukrzycę ciążowa
Teraz jestem w 5 miesiącu i ginekolog znów mi zlecił badania glukoza
 
Pierwszy raz robilam w 3 miesiącu bo cukier wyszedl mi za wysoki, po zrobieniu testu badania mi wyszly dobre lekarza wykluczył cukrzycę ciążowa
Teraz jestem w 5 miesiącu i ginekolog znów mi zlecił badania glukoza
Miałam tak samo jak Ty, że w 3 miesiącu glukoza wyszła podwyższona a po zrobieniu krzywej było ok. I tez mówiłam później powtórzyć badanie z racji , że cukrzyca ciążowa nie objawia się odrazu . Za pierwszym razem miałam o smaku cytrynowym , ale du*y nie urywał ten smak, za drugim razem miałam zwykła glukozę i cytrynę , było trochę lepsze w smaku( a przez pierwsze pół drugiej ciąży nie dałam rady nic słodkiego jeść), ale powiem Ci że jakoś najlepiej smakowała mi sama zwykła glukoza , smak porównywalny do zjedzenia na raz dużej ilości cukru pudru. W pierwszej ciąży na ryzyk taka piłam.
 
Teoretycznie w laboratorium powinni zabronić Ci wkrapiania cytryny, bo wtedy pijesz nie tylko glukozę.
 
reklama
U mnie tak było - powiedzieli by nic nie dodawać, bo to może zaburzyć wynik.
Do tego zabronili przychodzić z własną glukozą - do badania dawali swoją.
 
Do góry